Kaput dalgalanması ile ilgili islem

Bugun Antep avcanlar Honda da kaput dalgalanması ile. İlgili olarak. Kaputu açınca sileceklerin alt tarafında kalan fitil değişti. Biraz daha kısa ve kalın fitil takıldı. Ve sonrasında hız yaptım deneme amaçlı. Bize yakın taraftaki dalgalanma geçmiş fakat bu seferde kaputun on tarafı dalgalanmaya başladı. Yani çözüm olarak sunulan fitil son derece başarısız

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Bugun Antep avcanlar Honda da kaput dalgalanması ile. İlgili olarak. Kaputu açınca sileceklerin alt tarafında kalan fitil değişti. Biraz daha kısa ve kalın fitil takıldı. Ve sonrasında hız yaptım deneme amaçlı. Bize yakın taraftaki dalgalanma geçmiş fakat bu seferde kaputun on tarafı dalgalanmaya başladı. Yani çözüm olarak sunulan fitil son derece başarısız

Merhaba ;

Aynı uygulama aynı serviste benim aracımada yapıldı ama eskisine göre çok iyi . Acaba 2 tane amortisör mü alıp montaj yapsak. Ali ekspres te görmüştüm.

Sadece hayal et

Yenı takılan fitil öncekine göre yaklaşık 5 cm kısa benimkinde. Dikkat ettiyseniz farklı bir dalgalanma. Başladı o fitil den sonra. Amortisörun de çözüm oluşturacağıni düşünmüyorum

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hocam bu dalgalanma dediğiniz sallantı şeklinde mi yoksa kaputun slalom gibi oynaması mı? Benim gözlemlediğim kaput aşağı yukarı titriyor sallanıyor gibi.

İlk başta aşağı yukarıydi. Fitil değiştikten sonra değişik bir sallanma olmaya başladı. Yani fitil değişimi hikaye şimdi daha tehlikeli bir şekilde sallanıyor

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bende denk gelirse çekmeyi deneyeceğim.

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Allah belalarini versin. Aldiklari paralar zehir zikkim olsun. O kadar para verip aldik olaya bak vay kaput dalgalanıyor, vay C sütunu gocme yapıyor. Ama bu şerefsizler hiç üzerine bişey almiyor. Kullanıcı hatasiymis falan filan. Yaziklar olsun. Kendi hatalarını müşteriye maleden Honda ya rezillik diz boyu. Servisler göçük sorunu olanlari da para karşılığı yapıyorlar.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri