Kaput üzerindeki boya lekeleri nasıl çıkarılır

Pasta uygulamayı hiç denediniz mi? Herhangi bir kaportacı yada oto boyacıya aracı götürüp sorun, size fikir verecektir

Amonyaklı Mr beee cıf alın Bim den ıslak beze sıkın silin. Silmeden kaportayı bı ıslatın silin. Sonra pasta cıla atın. Arac sıyah ve benzerı koyu renkse fazla bastırmayın beyazsa sıkıntı yok
Cif marka kesınlıkle kullanmayın boyayı yakar Bimden veya A101 den alın daha sıvı yapısı var boyaya zarar vermez

@Abdullah1. Ek olarak boya temizleme kilide kullanılabilir.

Ben yıllardır bır yere dokundurdugumda hıc bı sıkıntı yasamadım Mr bee ıle cıkarıyorum. Hatta arkadas Polo'sunu sürttu çöp tenekesıne arac sıyah . Sol ön kapı komple cızlmıs boyacı 500 dedı 5 dakkada sıldım cıkardım. Park sırasında olusan ufak cızıklerı veya baska arac sıze vurdugunda olusan boya lekelerını tek cıkarıcak malzeme Mr Beee dır Bunu da kımse bılmez ve aracı boyatır Halbukı gerek yok Dıger aractan gecen boya lekelerı çiziklerını tek cıkaran şey amonyaklı Mr Bee cıftır. Hatta kapı ıclerınde olusan oje lekelerını bıle
Ama sen Mr Bee yerıne Pirili sungere sıkıp, sungerın yesıl kısmıyla kaza anında oluşan lekeyı ( dıger aracın boyasını ) sılersen geçmiş olsun Boya gıttı

Örnegın Golf sürtmüş sıyah bir araca, boyamaya gerek yok tamponu cıfle cıkıyor Bunun gıbı kazalar Tek çözum Mr Bee, Cif marka ıse boyayı yakar sadece Mr bee kullanılmalı
headline.jpg
NqNY0a.jpg

Son düzenleme:
Geri