Karartmalı Dikiz Aynası Hk

Aracınız
Merhaba,

2018 model garantisi devam eden aracıma dışarıdan karartmalı dikiz aynası takarsam garantisi bozulur mu? Serviste bu opsiyon var mı?

Yönlendirme yapabilecek arkadaşlara şimd,den teşekkürler,

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba,

2018 model garantisi devam eden aracıma dışarıdan karartmalı dikiz aynası takarsam garantisi bozulur mu? Serviste bu opsiyon var mı?

Yönlendirme yapabilecek arkadaşlara şimd,den teşekkürler,
Garantiniz bozulmaz. Zaten serviste taktırabiliyorsunuz aracı alırken veya aldıktan sonra. Ama serviste yüksek ücret talep ediyorlar. Bilginiz olsun

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ne kadara takacaklar, servis ve dışarı fiyatı belli mi? Ben elektronik parça montajlarında servisi tercih ettim. Diğer aksesuarlarda kendim yada dışarda yaptırırım diye düşünüyorum. Tabi buna gerekli olan işçilik önemli.

Sinan ÖZTÜRK

Aracınız
Evet fiyat bilgisi olan varsa iyi olur. Uçuk bir fiyatı yoksa ben de denemek isterim.

Bir de ayarlanabilir kafalık bakıyorum sürücü koltuğu için. Kafalık sabit duruşu hiç uymuyor bana.

Aracınız
Biraz baktım. Ayna için Çinden 230 lira istiyorlar, gelmesi bir ayı bulabilir.
http://s.aliexpress.com/uaymmMn2

Gg üzerinden yurt içinde satışı var o da 350 lira. 250 olsa yurt içinden alınırdı da 120 lira fark çok. 20-30 gün beklerim diyorum ben.

Kafalık bulamadım halen, ayarlanabilir olanından.

Aracınız
Servis geçen yıl 800 lira istemiş otomatik kararan dikiz aynası için. Çok fahiş fiyat her zamanki gibi.

Geri