Karşinizda türkiye de üretilen civic

Aracınız
Arac fb7 ye gore her yonden gelistirilmis, dogrudur. Ancak elestiren arkadaslar -ki bunlarin icinde ben de varim- sonuna kadar haklilar. Cunku bir ay oncesinde 75-80 araliginda olan modeli yeni kasa diye 96 bin tl den satmaya calisiyorlar. Ve bunu savunurken vag grubundaki bir modelden ornek aliyorlar. Fakat gozden kacirdiklari sey su, ornek gosterdikleri arac turbo motorlu. Atmosferik lpg li otomatik icin maximum fiyat 75 bini gecmemeliydi. Fiyat politikasi kesinlikle yanlis. Model yeniemeyi dusunuyordum ancak mumkun olmayacak bu fiyatlarla. Cok sevdigimiz markadan zorla sogutacaklar bizi

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kesinlikle haklisiniz. Cunku vaq grubu arac gibi sen dizel koy yada turbo koy sonrasinda millet vaq grubunu elestriyo filan ama piyasada bugun 3 premium markadan sonra malzeme kalitesi ennnyuksek araclar onlarin bu inkar edilemez ornek golf 7. Sen kullan aracinda Vaq grubu gibi malzeme Sonra iste zaten bu millet alir paradan kacmiyor. Koy turboyu koy dizel otomatigini yada atmosferik cikardin ozaman ona gore fiyat bic sokaklar civicle dolsun golf le degil...

Lenovo K50a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kesinlikle haklisiniz. Cunku vaq grubu arac gibi sen dizel koy yada turbo koy sonrasinda millet vaq grubunu elestriyo filan ama piyasada bugun 3 premium markadan sonra malzeme kalitesi ennnyuksek araclar onlarin bu inkar edilemez ornek golf 7. Sen kullan aracinda Vaq grubu gibi malzeme Sonra iste zaten bu millet alir paradan kacmiyor. Koy turboyu koy dizel otomatigini yada atmosferik cikardin ozaman ona gore fiyat bic sokaklar civicle dolsun golf le degil...

daha once de yazmistim,
honda tr pazarini pek onemsemiyor, o yuzden de bir kac model onumuze koyup ister alin ister almayin diyor. biz de bu kez almayacagiz...
tabii bu karar hondadan tamamen vazgecegimiz anlamina gelmesin:)

Trust

0
Aracınız
Aracınız
Bugun honda bayisinde sordum lpg kiti ile ilgili soyledikleri lpg kitinin sivilastirilmis kiti oldugu ve buyuzden benzin ne kadar yakiosa lpg de ayni oldugu. Sizin bu konu hakkinda bilginiz varmi?

Geri