Karşinizda türkiye de üretilen civic

Aracınız
Aracı beğenmek başka birşe ben de çok beğendim lakin elegance ile full u arasında ki donanım farkı muazzam şekilde fazlalık gösteriyor honda xonnect ve kadran kısmı özellikle kadran kosmı elengece da olmalıydı bence
Ayrintili net farklar neler acaba

Connect olayi ekleniyor elegance a

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

igmrc

0
Ben daha önce civic sahibi olmadım, ancak bu aracı yaklaşık 2 ay önce gördüğümden beri başka araca bakmadım. Dolayısıyla hali hazırda satışta olduğu ülkelerdeki videolarını çok detaylı izleme fırsatım oldu. Bu donanımları görüp, bize bunumu layık gördüler diye çok hayıflandım, bizdeki fiyat ve paketler netleşince. Ancak az önce pakistandaki face grubuna baktım. Orada da başlangıçta 1.8 motor var. En full rs modelinde bile hız kadranı tam dijital değil en boş paketteki kadran. Demek ki her ülkede yoğurt yiyişleri farklı dedim. Hondaya da çok kızdım ve sitem mailleri ve mesajları yolladım. Aradım bayidekileri fırçaladım almıyorum arkadaş bu ne dedim. Ancak amatör de olsa otomobil tasarımcısı olduğum için dış görüntüsü beni acayip cezbediyor ve dönüp dolaşıp yine bu arabaya geliyorum. İnşALLAH 8 ekimdeki teste gidip diğer özelliklerini de görüp karar vereceğiz artık. Allah büyük, hakkımızda hayırlısı. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

Trust

0
Aracınız
Bugün yakın bir arkadaşım 95800 tl ye kapora gönderim alım yaptı. İlk seri Kasım da teslim olacakmış. Kaput,cam filmi boya koruma,bagaj havuzu kauçuk paspas hediye edilecek.

Aracınız
Bugün yakın bir arkadaşım 95800 tl ye kapora gönderim alım yaptı. İlk seri Kasım da teslim olacakmış. Kaput,cam filmi boya koruma,bagaj havuzu kauçuk paspas hediye edilecek.
Hayirli olsun merakla bekliyoruz detaylari

Aracınız

igmrc

0
Hayırlı olsun. Ancak dokunup, hissetmeden, test etmeden iyi cesaret etmiş helal olsun. İnşALLAH umduğundan daha iyi olur.

Aracınız
Hayırlı olsun. Ancak dokunup, hissetmeden, test etmeden iyi cesaret etmiş helal olsun. İnşALLAH umduğundan daha iyi olur.
Bende fd6 yi fb7 yi test etmeden aldim. Hic pisman olmadim. Eminim bu kasadada kullanicilari pisman etmeyecek honda

Geri