Kaskodan ikame araç vermediler

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar,
Hadi kasko firması yaptığım kaza sebebi ile ikame araç istediğim halde bana vermeyeceklerini söylediler çünkü tüm suçun karşı taraf üzerinde olduğundan dolayı benim kaskom bozulmuyormus😑
Sigortacimi aradığımda çok ucuz kaskolar hep böyle problem çıkardığını söyledi. Bu sebep ile bir daha HDI kaskoya bulasmayacagim!
Allianz ile yoluma devam edeceğim
Ucuz etin yahnisi oldu

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
her zaman sistem bu şekilde oluyor ne yazıkki adı sanı duyulmamıs firmalara kasko yaotrmıyorum bende

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2023
para performans sigortalar arasında RAY sigortayı tavsiye edebilirim
iyi bir sigorta olsun dersenizde Anadolu sigortayı (fiyatı aşırı değil ama hizmet oldukça sorunsuz) henüz 3 ay önce 2023 FE kasa Exe + için ikisindende fiyat almıştım biri 12bindi diğeri 19bin.

ama asıl mevzu sözleşmenin kendisi ucuz diye şartları kısıtlanmış anlaşmalara imza atmayın ,olmazsa olmazlar:

1) yüksek imm tutarı hatta mümkünse sınırsız (sınırsız değilse min 3-5 milyon tl olsun) bu tutar karşı tarafın hasarını ödeyebilmeniz için gidip 500bin tl imm olan anlaşmaya imza atarsınız güncel bir premium araca çarparsanız canınız fena yanar arkadaşım bırakın bu seneyi geçen sene premium bir suv araca çarptı tek farına servis +200bin yazmış totaldeki hasar 1.6 milyon tl di.

2) yetkili servis onarımlı olsun,atıyorum Ray sigorta normalde RS oto ile anlaşmalı buna razı olmayıp yetkili servis onarımlı sadece olsun istemelisiniz.

3) 15+15 total 30gün ikami araç hakkı istemelisiniz

bu 3 temel koşul olmadan değil HDI karşıma Allianz bile çıksa imza atmazdım şahsen o yüzden koşullara dikkat etmeli.

Aracınız
Civic FC5 2020
para performans sigortalar arasında RAY sigortayı tavsiye edebilirim
iyi bir sigorta olsun dersenizde Anadolu sigortayı (fiyatı aşırı değil ama hizmet oldukça sorunsuz) henüz 3 ay önce 2023 FE kasa Exe + için ikisindende fiyat almıştım biri 12bindi diğeri 19bin.

ama asıl mevzu sözleşmenin kendisi ucuz diye şartları kısıtlanmış anlaşmalara imza atmayın ,olmazsa olmazlar:

1) yüksek imm tutarı hatta mümkünse sınırsız (sınırsız değilse min 3-5 milyon tl olsun) bu tutar karşı tarafın hasarını ödeyebilmeniz için gidip 500bin tl imm olan anlaşmaya imza atarsınız güncel bir premium araca çarparsanız canınız fena yanar arkadaşım bırakın bu seneyi geçen sene premium bir suv araca çarptı tek farına servis +200bin yazmış totaldeki hasar 1.6 milyon tl di.

2) yetkili servis onarımlı olsun,atıyorum Ray sigorta normalde RS oto ile anlaşmalı buna razı olmayıp yetkili servis onarımlı sadece olsun istemelisiniz.

3) 15+15 total 30gün ikami araç hakkı istemelisiniz

bu 3 temel koşul olmadan değil HDI karşıma Allianz bile çıksa imza atmazdım şahsen o yüzden koşullara dikkat etmeli.
Çok faydalı bir paylaşım yaptınız çok teşekkürler ediyorum🤟
Bu arada sigorta ve kaskoda nakit indirimi yapıyorlar mı? Kıdem tazminatımi verecekler bu sebep ile nakit verebilirim.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
HDI sigortayı daha önce 3-4 yıl kullandım. 2 ufak kazada da HDI ile olmuştu ve ikame araçta hiç sorun çıkarmamışlardı. Temsilcide sıkıntı olabilir.

Ad Soyad
Murat Aras
Aracınız
Civic FE1 2023
HDI sigortanın hızlı destek istasyonu diye bir hizmeti var bazı büyük şehirlerde, İstanbul da 2 kazada 2 defa kullanmam gerekti HDİ sigortadan çok memnun kaldığım için, sigorta ve kasko bu firmadan devam ediyorum. Size verilen cevabı sigorta şirketi ne, acenteye, hangi müşteriye sorsanız kabul edilemez bir cevap olmuş, temsilci hatası kesinlikle şikayet de edebilirsiniz gereğini yaparlar eminim. Çok geçmiş olsun..

Geri