Civic FC5 Kaskodan stop değiştirme öneri

Aracınız
Civic FC5 2016
Kasko bugunler icin var, bir sonraki sahibine hasar kayitsiz satmak istiyorsaniz bilmem. Arkadan bir kaza aninda kasko sirketiniz arka farlarinizi isletmediginiz icin onarmayabilir ve cebinizden daha fazla para cikabilir. Her zaman oem parcadan yanayimdir orijinali ile degistirin ve kafaniz rahat olsun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
1600 TL hasar kaydını sorun edecek kişi araba almasın yani:) bu kötü günlerde de cepten para çıkmasın diye düşünürsek haklısınız.

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Kasko bugunler icin var, bir sonraki sahibine hasar kayitsiz satmak istiyorsaniz bilmem. Arkadan bir kaza aninda kasko sirketiniz arka farlarinizi isletmediginiz icin onarmayabilir ve cebinizden daha fazla para cikabilir. Her zaman oem parcadan yanayimdir orijinali ile degistirin ve kafaniz rahat olsun.

Arkadan kaza oldugunda kasko nerden bılecek kı önceden değişti gını ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar bugün yetkili servise gittim dosya açtılar.fakat Honda fabrikası kapandığı için far yokmuş.fabrika ne zaman açılırsa o zaman gelir dediler.kaza yapmamak için çok dikkatli olun ellerinde hiç yedek parça kalmamış.

Aracınız
Civic FC5 2017
Dangozun biri taktı dorseyi benimde başıma bu geldi hemde bugün arabayı daha yeni seramik yaptırmıştım sonaxta buna hasar kaydı konusunda fikri olan varmı arkadaşlar IMG_4881.JPG

Aracınız
Civic FC5 2017
Dangozun biri taktı dorseyi benimde başıma bu geldi hemde bugün arabayı daha yeni seramik yaptırmıştım sonaxta buna hasar kaydı konusunda fikri olan varmı arkadaşlar Ekli dosyayı görüntüle 258003

Hocam çok geçmiş olsun bu gibi goruntulerı gorunce üzülüyorum

Arac larımıza gozumuz gıbı bakıyoruz .
Ama salagın biri gelıp işte böle çarpıyor..

Daha trafıkde frenle gazı bılmıyenler var . Ve yola çıkıyor lar ..

Özellıklede bu şöförlüğü olmadıgı halde kocasından arabayı alan bayanlara çok kızıyorum hem kocasını zarara ugratıyo hem karşı tarafı

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Dangozun biri taktı dorseyi benimde başıma bu geldi hemde bugün arabayı daha yeni seramik yaptırmıştım sonaxta buna hasar kaydı konusunda fikri olan varmı arkadaşlar Ekli dosyayı görüntüle 258003

Geçmiş olsun. Şu günlerde sağlık olsun diyelim.
Benim stop farı getirdi yetkili servis. Sadece dış stop orjinali 1725 TL iskonto ile 1500 TL falan geliyor. Sasmazda Tayvan mali yan sanayi 450 TL idi.kaskodan sadece stopa 1500 çıkar. Çamurluk ise tam çizgiden pis yerden vurmuş. Çizgiyi gocukculerin boyasız düzeltmeleri zor oluyor boyasız halledecek varsa onu öneririm. Sigorta şirketleri ile anlaşmalı gocukculer var.
Çok can sikici fakat boseverin oluyor hepimizin başına geliyor. Tekrar geçmiş olsun

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Geçmiş olsun hocam. Ne yazık ki trafikte yalnız değiliz. Stop orjinal değişmeli. Çizik ise derin olmuş. Boya kaldırdığı yer var. Çizgi hattının tam üzerinde hasar olmasıda işi iyice zorlaştırıyor. Tecrübesi çok iyi bir göcük ustası lazım. Boya kalkan yere rötuş yapılır.
Kaskonuz varsa mini onarıma girer mi? Bir araştırın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2020
Geri