Civic ES7 Katalizör

Ad Soyad
Adem Aksu
Aracınız
Civic ES7 2003
Arkadaşlar aracın katölüzörü tıkandı araç çekmemeye başladı eksozcu ya gittim söker uygun katölüzör takar 500 TL para veririm dedi. Sebebini sordum kAtölüzörün için de palatyum vb. Gibi değerli malzemeler barmış çok pahalıymış. Bende elletmedim kendim aracı lifte kaldırdım eksozu söktüm içini bir poşete döküp tekrar taktım. Arabanın çekişi felan %100 arttı. Ama muayeneden geçmez dediler daha yeni yaptırdım 2 sene var o zamana kadar bir çözüm. Bulunur. Bu olay hiç başınıza geldimi. Image1649613502.244645.jpg

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun hocam ben erime gördüm fakat bu tarz parçalanmayı ilk kez görüyorum. Şuan sizin aracın hurda orjinal katalizör 2.000 tl. civarı vardır. Emisyon testinden haliyle geçmez. Katalizör için kaliteli marka taktırmanızı öneririm. Awg Polonez'in çift bölmeli olanı güzeldir. Fiyatı 3.000 civarı olabilir.
Ustayı sevdim dürüstmüş açık konuşmuş.

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar aracın katölüzörü tıkandı araç çekmemeye başladı eksozcu ya gittim söker uygun katölüzör takar 500 TL para veririm dedi. Sebebini sordum kAtölüzörün için de palatyum vb. Gibi değerli malzemeler barmış çok pahalıymış. Bende elletmedim kendim aracı lifte kaldırdım eksozu söktüm içini bir poşete döküp tekrar taktım. Arabanın çekişi felan %100 arttı. Ama muayeneden geçmez dediler daha yeni yaptırdım 2 sene var o zamana kadar bir çözüm. Bulunur. Bu olay hiç başınıza geldimi. Ekli dosyayı görüntüle 268285
Hocam iyi günler bende şu an aynı sorunu yaşıyorum araçta özellikle rampada çekmeme sorunu var motordanda uğultu geliyor. Ama herhangi bir arıza ışığı yok bilgisayara da takıldığında herhangi bir arızasını göremedi ustalar. Katalizöre giden deve boynunu temizleyelim dedi usta ama güvenemedim ne yapmak lazım

Ad Soyad
Adem Aksu
Aracınız
Civic ES7 2003
Benim araç gaz yemiyordu rampada felan boğuluyordu çekişi hiç yoktu aracı lifte kaldırıp katalizörü tutan 3 çivatayı söktüm karbon filitreyi levye ile boşaltım şimdi hem yakıtta az yakmaya başladı hemde gaza dokunman bile yetiyor. Şu anda katölüzör boş ve sadece 3 bin deviri geçince tatlı bir şinileme sesi geliyor. Bu işi yapana kadar arabayı satmayı bile düşündüm fakat şimdi çok memnun tavsiye ederim. Aracım 2003 vtec es otomatik. Çıkan karbonu eksozcular alıyor internet tende araçtır en az 2500 3000 TL eder sakın çöpe atma

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Benim araç gaz yemiyordu rampada felan boğuluyordu çekişi hiç yoktu aracı lifte kaldırıp katalizörü tutan 3 çivatayı söktüm karbon filitreyi levye ile boşaltım şimdi hem yakıtta az yakmaya başladı hemde gaza dokunman bile yetiyor. Şu anda katölüzör boş ve sadece 3 bin deviri geçince tatlı bir şinileme sesi geliyor. Bu işi yapana kadar arabayı satmayı bile düşündüm fakat şimdi çok memnun tavsiye ederim. Aracım 2003 vtec es otomatik. Çıkan karbonu eksozcular alıyor internet tende araçtır en az 2500 3000 TL eder sakın çöpe atma

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Cevap için teşekkürler. Aracımı en yakın yetkili servise götürdüm bulunduğum ilde yok. hiç bir problem yok denildi ki bariz var 4 yıldır kullandığım araç bu. Neyse arabayı Adana da bi özel servise götürdüm usta bir kez gaza basması ile anladı sorunu. Sorun hava filtresi. Hava filtresi yeni değişmiş sayılırdı tertemizdi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Bu mevzuyu bende merak ediyordum açıkçası..Katalizörde sorun olup olmadığının kontrolü nasıl yapılıyor ??

Geri