Civic FC5 Kaza yaptım acil önerilerinize ihtiyacım var

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar herkese merhaba iki gün önce evimin önünde araç park halindeyken başka bir araç geldi ve aracıma çarptı. Sürücünün ehliyeti yok yaşı küçük dolayısıyla ailesi elden masrafları karşılamayı kabul ettiler aracı özel servise çektirdim yarın parayı ustaya gönderecekler. Benim şartım araç parçalarının yetkili servisden orijinal olarak temin edilmesi ve kendileri de başka bir ilde belki daha uyguna bulabileceklerini söylediler. Sizce mümkünmüdür ? Bütün servislerde fiyatlar sabit değilmidir ? Başka önerilerinizde varsa dinlemek isterim teşekkürler.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar iyi niyetleriniz ve tavsiyeleriniz için herkese teşekkür ederim. Parayı bu sabah hazırladılar ve benim söylediğim ustaya gönderdiler sıkıntı çözüldü şükür. Orijinal parçalar temin edilecek ve sol far değişecek, kaput ve sol çamurlukta avuç içi kadar boya olacak hepsi bu. Usta parçaları istedi bakalım artık ne zamana çıkarsa. Far ve xenon beyni xenonu sadece 6.800 lira tutuyor. Diğer markalarda da bu kadar pahalı mı parçalar ? Allah beterinden esirgesin hepinize tekrardan teşekkürler.
Geçmiş olsun hocam. İyi birine dek gelmişsiniz. Sizi üzmemişler.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri