Kırık Sağ Ayna

Aracınız
Arkadaşlar merhaba, bugün başıma talihsiz bir olay geldi. Yayanın biri ben yolumda giderken sağ aynama çantasıyla vurup kırdı. Ayna kökünden kırıldı maalesef. Şimdi bu ham maddesi bildiğim kadaryla tutya malzemeden yapılmış. Bunun kaynağı yada tamiri mevcut mu? Ayrı ayrı olarak satılıyor sanırım çünkü ayna ve motorda problem yok. sadece kapıya bağlanan ince kısımdan itibaren kırıldı. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba, bugün başıma talihsiz bir olay geldi. Yayanın biri ben yolumda giderken sağ aynama çantasıyla vurup kırdı. Ayna kökünden kırıldı maalesef. Şimdi bu ham maddesi bildiğim kadaryla tutya malzemeden yapılmış. Bunun kaynağı yada tamiri mevcut mu? Ayrı ayrı olarak satılıyor sanırım çünkü ayna ve motorda problem yok. sadece kapıya bağlanan ince kısımdan itibaren kırıldı. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Geçmiş olsun, yapışabilecek durumda mı?

Aracınız
Geçmiş olsun, yapışabilecek durumda mı?

Evet hocam yaptırdım, plastik ustalığının işçiliği ve tanıdık bir kaportacı yardımı ile hallettik. Tam kökten gittiği zaman yapışabiliyor. Tutya malzeme değil. Sert bir plastik olduğundan iyi bir plastik ustası çözüyor işinizi. Ayrıca darbeden olayı dikey cam motorunun kablosu hasar almış. Onuda tekrar onarıp lehimledi. Şükür sorunum çözüldü.

Geri