Civic FC5 Kısa far açık iken selektör yemem hk??

Aracınız
Civic FB7 2015
Kısa farlarım ve sis lerim açık iken süreklı gecen araclar selektör yapıyor .

Bende uzunları açıp farların kısada oldugunu belırtıyorum .

FC 5 lerin kısa farları cok mu güçlü bana normal geliyor ama bılmıyorum.. konu Hk yorumlar ı beklıyorum..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam sisler açıkken karşıdan gelenin fena gözünü alıyor. Sisli hava hariç kullanmamak en iyisi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Sis yokken neden sis lambasını açar ki insan?
Karşıdaki selektör de yapar afedersiniz söver de.
Ben sebepsiz yere açanlara, gözümü aldığı için sövüyorum yalan yok. Hatta ayarsız, gözü aşırı derece alan lamba takanlara da sövüyorum. Bazıları bundan da zevk alıyordur bilemem.
Farınız ayarsız ise baktırınız.

Aracınız
Civic FC5 2017
YORUMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR

ESKIDEN SİS FARIM YOKKEN BENDE SİS FARLARINI AÇANLAR A SOVUYOR DUM YALAN YOK YALNIZ BEN BUNUN KULLANIMINI BİLİNÇLİ OLARAK YAPIYORUM

KÖY YOLLARI NDA KARSINIZA ANİDEN 200 KILOLUK DOMUZ CİKARSA SİZDE BENIM GİBİ DOMUZA ÇARPMA TEHLIKESİ ATLATSAYDINIZ SİSLERİ ACARDINIZ ARKADAS LAR CUNKU SİS FARLARI ALÇAK TA OLDUGU İÇİN SAG VE SOL TARAFI OLDUKCA AYDINLATIYOR GOZUKMEYEN KENARLARDAKI YABANİ HAYVANLARI VS GÖRMEK İÇİN ACMAK GEREKİYOR...

YANİ BAKTIM SEKTİRİP DURMUSSUNUZ BANA

SİZDE YOLDA GİDERKEN KARSINİZA BENIM KI GİBİ 200 KILOLUK DOMUZ CIKTIGINDA BIRAKIN SİSLERİ UZUNLAR DAN AŞAGISINI YAKMAZDINİZ...

HER YOL U ŞEHİR İÇİ OLARAK ALGILAMAYIN ...

TEŞEKKÜRLER

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

ESKIDEN SİS FARIM YOKKEN BENDE SİS FARLARINI AÇANLAR A SOVUYOR DUM YALAN YOK YALNIZ BEN BUNUN KULLANIMINI BİLİNÇLİ OLARAK YAPIYORUM

KÖY YOLLARI NDA KARSINIZA ANİDEN 200 KILOLUK DOMUZ CİKARSA SİZDE BENIM GİBİ DOMUZA ÇARPMA TEHLIKESİ ATLATSAYDINIZ SİSLERİ ACARDINIZ ARKADAS LAR CUNKU SİS FARLARI ALÇAK TA OLDUGU İÇİN SAG VE SOL TARAFI OLDUKCA AYDINLATIYOR GOZUKMEYEN KENARLARDAKI YABANİ HAYVANLARI VS GÖRMEK İÇİN ACMAK GEREKİYOR...

SİZDE YOLDA GİDERKEN KARSINİZA BENIM KI GİBİ 200 KILOLUK DOMUZ CIKTIGINDA BIRAKIN SİSLERİ UZUNLAR DAN AŞAGISINI YAKMAZDINİZ...

TEŞEKKÜRLER

Açıkça söyleyeyim konuyu açma mesajında kullandığın koşulları net bir şekilde açıklamayıp niye bana selektör yapıyorlar dediğin için herkesin aklında normal trafikte de sis açtığın düşüncesi oluştu, hayvan çıkması sadece senin değil herkesin gece sürüşte istemediği bir durumdur ancak bilinçli sürücüysen gece sürüşünde karşıdan bir araç geldiğinde sisleri de kapatman gerektiğinin farkında olup buna göre davranman gerekli. Yoksa basit bir soru sorayım derken yok yere bu kadar tepki görürsün ;)

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2017

TEŞEKKÜRLER

size değil kendime kızıyorum. sizi ciddiye alıp sorunuza cevap verdiğim için.

Aracınız
Civic FC5 2018
Sis farı siste açılır, birde led takmışındır oooh.
Ben de tepki veriyorum aynen...!
Kısa farlarım ve sis lerim açık iken süreklı gecen araclar selektör yapıyor .

Bende uzunları açıp farların kısada oldugunu belırtıyorum .

FC 5 lerin kısa farları cok mu güçlü bana normal geliyor ama bılmıyorum.. konu Hk yorumlar ı beklıyorum..

HRY-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Sisleri açmam gerekmedikçe ama ben de kısa farlardan çok selektör yiyorum :)

Hatta bazen karşı taraf selektör yapmadan ben yapıyorum ki kısa olduğunu anlasınlar diye :D

Sanırım çok fazla aydınlattığı için sönük halojen farlara alışmış kullanıcılar için fazla geliyor. Yolda başka led farlı civic ile karşılaşınca benim gözümü o kadar rahatsız etmiyor mesela.

Geri