Klima aydınlatma sorunu!!!

Ad Soyad
murat yavuz
Aracınız
Civic FB7 2012
ben perşembe günü şaşmaza gidecegim orada göstermeyi düşnüüyorum vaktim olursa çözüm bulursam buradan dönüş yaparım size. bende disklerle balataları değiştirdim bir ay oldu. son 15 gündür sürtme sesi var frene basınca artıyor onu gösterecegim yaptırdıgım yere. bu konuda tecrübeniz varmı?

Aracınız
Civic FB7 2014
ben perşembe günü şaşmaza gidecegim orada göstermeyi düşnüüyorum vaktim olursa çözüm bulursam buradan dönüş yaparım size. bende disklerle balataları değiştirdim bir ay oldu. son 15 gündür sürtme sesi var frene basınca artıyor onu gösterecegim yaptırdıgım yere. bu konuda tecrübeniz varmı?
Kardeşime şöyle deyim , özellikle yan sanayi diskte sürtme sesi oluyor. Orjinaline en yakın TRW marka diskler. Bunlar az ses yapıyor. Efe hondaya gittim teyp klima ışıkları arıza tespitine , bana dedikleri teyp klima panelini söküp androidciye gönderecez demişlerdi. Bende vaktim yoktu kabul etmedim. İskitler de bir tane androidçi var orda herkes biliyor. (elektrikçi veya teypçiler yönlendirir) ister giderken ister dönüşte bir uğra sor derim. Henüz gidemedim.

Aracınız
Civic FB7 2014
İskitlerde yıldız isimli elektronikçiye sordum arabanın bir gün kalması gerektiğini söyledi vaktim olmayınca bırakamadım. Bu yer bu işe Ankara'da bu tür işe bakan tek yer bilgisi edindim. Efe hondaya gittim onlar kendi bünyelerinde bu işe bakmadıklarını androidciye götürmem şeklinde tavsiyede bulundular.

Ad Soyad
murat yavuz
Aracınız
Civic FB7 2012
mantıklı olabilir çünkü double teyp takıldıktan sonra oldu benim

Geri