Km yi göremiyorum

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar dün civic araç aldım hayırlısı ile
Çok fazla bilgim yok araç hakkında kullandım beğendim aldım
Şimdi baya sorun yaşıyorum
Örnek arabanın kaç km olduğunu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
Birde USB girişi olan yerlere USB taktım ama çalmadı müzikler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
öncelikle hayırlı olsun hocam... fb7 kasa için söyleyecek olursam, devir saatinin ve kmnin olduğu göğüs kısmında sağ tarafta siyah, mil gibi çevirilen bir alet var ( adı şu an aklıma gelmedi ) o aleti sağa sola çevirince ekran parlaklığı ayarlanır, üst kısmından hafif bastırınca da A, B ve toplam yaptığı km kısmı görünür. usb yi takınca sağ tarafta source tuşuna basarak sırayla teybi usb ye getirmen gerek, o zaman çalar

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba arkadaşlar dün civic araç aldım hayırlısı ile
Çok fazla bilgim yok araç hakkında kullandım beğendim aldım
Şimdi baya sorun yaşıyorum
Örnek arabanın kaç km olduğunu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
Birde USB girişi olan yerlere USB taktım ama çalmadı müzikler

Öncelikle hayırlı olsun aracınız.

Forumda yenisiniz anladığım kadarıyla ve forum kuralları gereği önce kendinizi tanımanız gerekiyor. (tanışma bölümünde)

Ufak tefek takıldığınız yerleri online kullanım klavuzunu indirip "ctrl+f" arama sekmesinden çok rahat şekilde bulabilirsiniz.

USB müzik çalması içinde kullandığınız usb belleği biçimlendirerek, fat32 formatına dönüştürünüz. Hala problem yaşıyorsanız farklı usb ile deneyin. sorun çözülmezse bayi ile görüşün.

Aracınız
Civic FC5 2018
Öncelikle hayırlı olsun aracınız.

Forumda yenisiniz anladığım kadarıyla ve forum kuralları gereği önce kendinizi tanımanız gerekiyor. (tanışma bölümünde)

Ufak tefek takıldığınız yerleri online kullanım klavuzunu indirip "ctrl+f" arama sekmesinden çok rahat şekilde bulabilirsiniz.

USB müzik çalması içinde kullandığınız usb belleği biçimlendirerek, fat32 formatına dönüştürünüz. Hala problem yaşıyorsanız farklı usb ile deneyin. sorun çözülmezse bayi ile görüşün.

Yeni olduğum için bilmiyordum kusura bakmayın
Bilgiler için teşekkür ederim
Bu arada yeni bir problemim hasıl oldu ekranda LPG göstergesi gitti benzidemi LPG de mi anlayamıyorum bu sorunu yaşayan varmı başka

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
kullanma kılavuzunu iyice okuyup alıştırma yapmanızda fayda var, ekran menüleri direksiyon düğmelerinden değiştiriliyor km göstergesi lpg göstergesi benzin göstergesi ortalama yakıt vs. arasındaki geçişleri ekranda istenilen görünümde ayarlamak gerekiyor, executive ve elegance modellerinde yapılan ayarlar farklı farklı. Multimedya ses çalma kaynaklarından usb, radyo, bluetooth vs. seçim yapılması gerekiyor:)

Bildiğim kadarıyla iki tane usb girişi olmalı, konsolun hemen altında olan usb sadece telefon bağlantısı android auto apple car play ve hızlı şarj desteği veriyor diğer kolçak içinde bulunan usb ise mp3 müzik dinlemek ve multimedya ya uygulama yüklemek için.

Kullanma kılavuzunu şiddetle öneriyorum:) daha karşınıza çıkacak sıkıntılardan TPMS kalibrasyonu ihtiyacı, yakıt bilgisayarı sıfırlama, iç aydınlatma kapanma süresi ve follow me özellikli farların ayarları ile silecek ile farlar yağmuru görünce aynı anda çalışsın mı çalışmasın mı? gibi bir sürü detay var.

aracınız hayırlı olsun:)

Geri