Koltuk kızağı

Ad Soyad
Yusuf kızılkaya
Aracınız
Civic FE1 2021
Öncelikle araç 2022 civic en full LPG olan. Bugün Honda’dan bir mesaj geldi ve aracım şöför koltuk kızağında problem olabileceği ve randevu alınmasını söylediler. Aradım ve bana haftaya gelmemi söylediler. Neden diyince o parça ellerinde henüz yokuş haftaya gelecekmiş dediler. Eğer problem varsa kızak veya koltuğun değişeceğini söylediler. İlk sorum böyle bir sorun yaşayan oldumu. 2. Soru ise eğer koltuk değiştirirse ekstra para verip o koltuğu elektrikli yapma imkanımız var mı acaba ( imkansız gibi geliyor ama umut işte :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
İlhami akbulut
Aracınız
Civic FC5 2019
Galiba civic 2016 sonrasında bu kronik problem, muhtemelen garanti kapsamında değişecekler.elektrikliye çevirme konusunu servise sorun bence.şu anda bende 1 ay olmadı fb7 den fc5 kasaya geçtim. Koltuk yükseltme kolu Yukarı yönlü yükseltmede üzerinde otururken yükseltme yapmıyor.servise sordum. Mekanizmanın değişmesi gerektiğini garantiden de değişemeyeğini söylediler. Aracım 2019 civic ilk üç yıldan sonraki garanti sadece motor ve şanzıman ı kapsıyormuş, bunu da öğrenmiş oldum

Ad Soyad
Boşver Utkucum
Aracınız
Civic FE1 2021
Bu aracımdan önce bmw,audi, mercedes ve vw sadece alman araçlarına binmiştim. Servis kısmı almanlarda net olarak daha iyi. Honda Türkiyenin tutumu öpme üstüne kurulu gibi :)

Ad Soyad
İlhami akbulut
Aracınız
Civic FC5 2019
Servis olarak haklı olabilirsiniz ama bende daha öncesinde Polo, jetta kullanıcısı olarak civic i bırakıp tekrar kesinlikle wolkwagen e geçiş yapmam. Honda sağlamlık ve yüksek maliyetli aruza çıkarma açısından çok daha iyidir

Aracınız
Galiba civic 2016 sonrasında bu kronik problem, muhtemelen garanti kapsamında değişecekler.elektrikliye çevirme konusunu servise sorun bence.şu anda bende 1 ay olmadı fb7 den fc5 kasaya geçtim. Koltuk yükseltme kolu Yukarı yönlü yükseltmede üzerinde otururken yükseltme yapmıyor.servise sordum. Mekanizmanın değişmesi gerektiğini garantiden de değişemeyeğini söylediler. Aracım 2019 civic ilk üç yıldan sonraki garanti sadece motor ve şanzıman ı kapsıyormuş, bunu da öğrenmiş oldum

bu 6 yıl garanti de yalan o halde?
misal bu durumda FK7 *- FC5ler deki Kronik klima arızası; ve kronik yakıt pompası arızasına da servis ücretsiz bakmıyor?

Ad Soyad
Furkan Sedat Mekik
Aracınız
Civic FE1 2021
Pazartesi günü gideceğim. Ama şunu söylemem lazım gerçekten wolksvagen servisi bambaşka. Honda ile arasında en az 10 gömlek var

Hocam benzer mesaj bana da geldi önümuzdeki hafta için ben de randevumu aldım. Gelen mesajda kontrol edilecek ve gerekli ise degisecek yaziyordu, kesin degisiyor mu, islem ne kadar surdu tam olarak ne islem yaptilar detay paylasabilir misin ?

Ad Soyad
Furkan Sedat Mekik
Aracınız
Civic FE1 2021
Benim de bu hafta çarşamba günü olan randevum iptal edildi ellerinde parça yokmuş henuz gelmemis onumuzdeki hafta icin parcanin gelecegi soylendi

Geri