Civic FC5 Koltuk soğutma hakkında

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba herkese koltuk soğutma için denediğiniz bir yöntem var mı? Pıranha koltuk soğutma minderi var almayı düşündüğüm tavsiye eder misiniz? Teşekkür ederim .

Bir kulum işte

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
Herkese tekrar merhaba pıranha koltuk soğutma minderi aldım yıllardır çektiğim sorun çözüldü :):)

Bir kulum işte

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Herkese tekrar merhaba pıranha koltuk soğutma minderi aldım yıllardır çektiğim sorun çözüldü :):)

Bir kulum işte
performansı nasıl? deri koltukta yazın yanan bir kullanıcı olarak yorumlarınızı merak ediyorum :)

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
performansı nasıl? deri koltukta yazın yanan bir kullanıcı olarak yorumlarınızı merak ediyorum :)

Ben ciddi terleme problemi yaşayan biriyim. Benim boncuklu olan sırtlıklarda bile aşırı terleyen sırtım bu ürünü aldığımdan beri tarihe karıştı.:):) çok cüzi bir fiyatı var kullanımı pek rahat zaten alternatifi de yok klima açıkken çok daha etkili oluyor . Alıp denemenizi tavsiye ederim.

2021 ECO ELEGANCE

gunesec

Özel Üye
Ben ciddi terleme problemi yaşayan biriyim. Benim boncuklu olan sırtlıklarda bile aşırı terleyen sırtım bu ürünü aldığımdan beri tarihe karıştı.:):) çok cüzi bir fiyatı var kullanımı pek rahat zaten alternatifi de yok klima açıkken çok daha etkili oluyor . Alıp denemenizi tavsiye ederim.

2021 ECO ELEGANCE
Link var mı acaba?

Geri