Kontaktan anahtar çıkmadı

honda jazz 2006 model le sport aracımda bugün kontak üzerinden anahtarı cikaramadim bununla ilgili tecrübesi olan varsa aktarabilir mi ne yapabilirim

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2013
Direksiyonu hareket ettirerek dener misin fazla zorlamadan

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Araç otomatik ise Vites Nde kalmış olabilir :unsure: vitesi biraz gezdirdikten sonra tekrardan Pye alıp deneyin.

Teşekkürler demedim daha once direksiyon kitlenince yapıyordu ama şuan vites p de ve direksiyon kilitli olmadığı halde kontak anahtarını çıkaramıyorum. En sonunda direksiyonu dönebileceği en son noktaya sola dogru cevirdim sonra yumusakca anahtarı yavaşça çıkardım ama sorun devam ediyor. Basit birşey mi sebep oluyor ciddi bir sıkıntı dan mı bilemiyorum

Aracınız
Civic FC5 2018
Fd6 sı olan bir yakınım anahtarı kontakttan alamadığını söylemişti. Sürücü koltuğuna geçtim, vitesin etrafına geçirdiği tesbihi çıkardım, araç p ye tam anlamıyla geçti ve neredeyse anahtarı tükürdü. :)

Nokia 3310 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
şanzımanda vitesi "P" moduna aldığınızda bir sensör var, o sensör vites P de oldugunu anlayınca kontağı çıkartmana müsade eder. Eğer o sensör düzgün çalışmaz ise vitesi siz P ' ye alsanız dahi , araç P ' de oldugunu anlamadıgı için kontağı çıkartamazsınız. Çözümü basit, şanzımanın P avans ayarını yaptıracaksınız. Sonra düzelir.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için yarın ustaya anlatacağım kısa zamanda çöZümü olur umarım. Iyi ramazanlar herkese

Geri