Konu düzenleme ???

Aracınız
Civic ES7 2002
Az önce paylaştığım konuyu, hemen vakit geçmeden hatalarını düzenlemek istedim ama düzenleme seçeneği yok. Bence büyük eksiklik bu.

Aracınız
Civic ES7 2002
Ben konuyu paylaştım ve hemen açtım, hataları gördüm ama düzenleme seçeneğini göremedim. Resimler fazla fazla eklenmiş her nedense ama düzenleyip fazla olanları kaldıramadım.
5 dk içinde izin veriyor.

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayhanbozkus

0
Yönetici
Android uygulamasi ile giriyorsaniz paylastiginiz mesaja tiklayin sol ustte anahtar tornavida isareti cikiyor ona tiklarsaniz duzenleyebilirsiniz tabii ki sure var. Web sayfasindan giriyorsaniz mesajin altinda 3 nokta ve asagiyi gosteren ok isareti olan imlece tiklayip duzenle seceneginden duzenleyebilirsiniz.

ywzckr

0
Android uygulamasi ile giriyorsaniz paylastiginiz mesaja tiklayin sol ustte anahtar tornavida isareti cikiyor ona tiklarsaniz duzenleyebilirsiniz tabii ki sure var. Web sayfasindan giriyorsaniz mesajin altinda 3 nokta ve asagiyi gosteren ok isareti olan imlece tiklayip duzenle seceneginden duzenleyebilirsiniz.

Hocam yoneticilerdensiniz diye hatirliyorum, bazen bende duzenleme yaparken eksik kalan biseyi duzeltirken 5 dk yeterli gelmiyor, uzun bir konuda biraz daha zaman olsa sanki daha işlevsel olabilir. Bunu 10 dakika yada 15 dk yapabilmemizin mumkunati yok mu ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Hocam yoneticilerdensiniz diye hatirliyorum, bazen bende duzenleme yaparken eksik kalan biseyi duzeltirken 5 dk yeterli gelmiyor, uzun bir konuda biraz daha zaman olsa sanki daha işlevsel olabilir. Bunu 10 dakika yada 15 dk yapabilmemizin mumkunati yok mu ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
@NoFeaR abi bu konuda yapabilecegimiz herhangi bir sey var mi ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Geri