Civic FB7 Kürbürtör kapağı yağ kaçağı düzelmiyor...

Arkadaşlar merhaba 2014 model fb7 aracım var 80 bin km civarıda. Aracı ilk aldığımda kürbürtör kapağında yağ kaçağı vardı . servis conta değişecek dedi değiştirdik sonraki bakımda gene kaçak olduğu söylendi. Tekrar birşeyler yaptık hallettik dediler . şimdi gene orda kaçak var servis dedi ilaç süreriz felan bir şeyler söyledi ama pek güven vermedi . acaba kapakta yamukluk olabilir mi böyle sorun yaşayan var mı daha önce. Yada başka bir sorun mu var acaba bilemedim.

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar merhaba 2014 model fb7 aracım var 80 bin km civarıda. Aracı ilk aldığımda kürbürtör kapağında yağ kaçağı vardı . servis conta değişecek dedi değiştirdik sonraki bakımda gene kaçak olduğu söylendi. Tekrar birşeyler yaptık hallettik dediler . şimdi gene orda kaçak var servis dedi ilaç süreriz felan bir şeyler söyledi ama pek güven vermedi . acaba kapakta yamukluk olabilir mi böyle sorun yaşayan var mı daha önce. Yada başka bir sorun mu var acaba bilemedim.

Yağ kaçağı olan bölgenin fotoğrafını görsek daha sağlıklı yorum yapabiliriz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Geçmiş olsun. Külbütör contası sert değilse pek değişmez. Kendi aracımda takarken yağ sızmaması için hep silikon sürerek kapatırdık. Kapanmadan öncede kapak üstü kenarların kalıntılarını temizliyoruz. Silikon ısıya dayanıklı olmalı.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Benim aracta da conta catlak. Subap ayari sonrasinda contanin gectigi bolumleri temizleyip iyice yagdan kirden arindirdiktan sonra sivi conta ile uzerinden gecip oyle kapatiyorum hicbir yag kacagi terleme vs.olmuyor.

Geri