Civic FC5 Lastik önerisi

Aracınız
Civic FB7 2013
Fb7 ye gider mi acaba bir de uyumsuzluk oluyor mu jant ölçülerinden ötürü arceo valencia 18 inch alsak

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Filolardan araç ya da mevsim değişikliği sebebi ile ihale ile lastik alan ve çıkma olarak parekende satan firmalar var. Mesela Kurtköy de Havax diye bu işleri yapan bir firma var benim bildiğim. CRV için 225/60/18 orijinal ebat yamasız, fitilsiz, balonsuz 6-7 mm diş derinlikli yani nerdeyse sıfıra yakın 2017 üretimi Michelin yaz lastikelerin 4 ünü 500 e aldım ve ücretsiz sök tak balans işi de yapılıyor orda. Çıkma diye ön yargılı yaklaşmayın, gerçekten çok temiz lastikler olabiliyor bunlarda.. Lastik alacaklara ekonomik ve güvenli bir alternatif olarak tavsiye ederim.

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
İletisim kurulabilecek sattığı lastikleri görebileceğimiz bir web adresi var mi acaba
Filolardan araç ya da mevsim değişikliği sebebi ile ihale ile lastik alan ve çıkma olarak parekende satan firmalar var. Mesela Kurtköy de Havax diye bu işleri yapan bir firma var benim bildiğim. CRV için 225/60/18 orijinal ebat yamasız, fitilsiz, balonsuz 6-7 mm diş derinlikli yani nerdeyse sıfıra yakın 2017 üretimi Michelin yaz lastikelerin 4 ünü 500 e aldım ve ücretsiz sök tak balans işi de yapılıyor orda. Çıkma diye ön yargılı yaklaşmayın, gerçekten çok temiz lastikler olabiliyor bunlarda.. Lastik alacaklara ekonomik ve güvenli bir alternatif olarak tavsiye ederim.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
İletisim kurulabilecek sattığı lastikleri görebileceğimiz bir web adresi var mi acaba
Kurtköyde çok büyük bir yerleri var, binlerce lastik var. Ama gayet düzenli ve istediğiniz ebatları anında gösteriyorlar, siz seçiyorsunuz. Aynı arabadan çıkanları 4 lüleri bozmadan gruplandırmışlar, dolayısıyla seçim kolay oluyor. Zaten onlarda dikkat ediyor ama Ben, yine de yama fitil ve balon olmamasına dikkat ederek aynı seriden ve aynı yıl seçtim (seçtiğim 4 lü gruptan birisinde yanak yaması vardı, onu aynı yıl diğer gruptan hemen değiştirdiler). Türkmen ustalar var onlar da sök tak balans işini yapıyor ücretsiz. (değişim yeri açık mekan olduğu için korona vb endişenşiz de olmasın)

Sahibiden e sayfa açmışlar ama ilana tüm lastikleri girmemişler, örnekleme girmişler. Telefon açtığınızda ellerinde olanları hemen söylüyorlar. Link aşağıda.
HAWAX LASTİK KURTKÖY

Geri