Civic FC5 Lastik Tamir Kiti Sülosyonu

Lastiğe çivi girdiğinde solüsyon kullanmadan hava basılsa da lastikçi ye kadar gider sonuçta duplex lastik anlatmak istediğimiz bu tarz solüsyonların patlak lastik tamirinin mümkün olmadığı en azından bize verilen sıvının işe yaramadığı bu tarz ürünler otomotiv şirketletinin maliyetleri düşürmek için bize sunduğu sözde altarnatif çözümler her araçta mutlaka fazla yer kaplamayan küçük ebatlı yedek lastik standart olmalı hiç ummadığımız bir zamanda buna fazlasıyla ihtiyacımız olabilir uzun yolda gecenin bir yarısında:(

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Lastiginiz patladığında sakın bu solüsyonu kullanayım demeyin hiç bir işe yaramıyor dahası lastikciye tamir için gittiğinizde tekerin içi solüsyon kaplı olduğu için kaygan yüzey oluşması dolayısıyla iç yama yapılamıyor mecburen hiç önerilmeyen dıştan fitil onarım yaptırmak zorunda kalırsınız

Ben kullandim lastikci sokusyonu yikadi hava tuttu bisik kalmadi solusyon su bazli ayrica patlagi aninda kapatiyor yedek almak isterseniz airman marka 500 ml yi 90 tl ye aldim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Lastiğe çivi girdiğinde solüsyon kullanmadan hava basılsa da lastikçi ye kadar gider sonuçta duplex lastik anlatmak istediğimiz bu tarz solüsyonların patlak lastik tamirinin mümkün olmadığı en azından bize verilen sıvının işe yaramadığı bu tarz ürünler otomotiv şirketletinin maliyetleri düşürmek için bize sunduğu sözde altarnatif çözümler her araçta mutlaka fazla yer kaplamayan küçük ebatlı yedek lastik standart olmalı hiç ummadığımız bir zamanda buna fazlasıyla ihtiyacımız olabilir uzun yolda gecenin bir yarısında:(

Sizin lastikci acemi galiba siz oraya gitmekten vazgecin su tutunca cikiyor havaylada su temizleniyor. Sizinki ugrasmamis

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri