Civic FB7 Lastik yanağı

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar merhaba lastik yanağında böyle bir problem gözüme takıldı sorun yaşarmıyım hafif çatlak duruyor IMG_1016.JPGIMG_1015.JPGIMG_1014.JPGIMG_1013.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekli dosyalar

• IMG_1014.JPG
    IMG_1014.JPG
    94.7 KB · Görüntüleme: 61

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
İşini iyi yapan bir lastikçiye danışabilirsiniz. Resimle cevap vermek zor ve kimse bu riski almak istemez. Lastik yanaklarındaki darbeler çok önemlidir. Yüksek hızlarda yanaktan yarılma sizi aniden yoldan çıkarıp çok tehlikeli hallere sokabilir. İhmal etmeyin diğer lastikleriniz yeni ise bir çift alıp diğer sağlamı stepneye takın.

Aracınız
Civic FB7 2015
İşini iyi yapan bir lastikçiye danışabilirsiniz. Resimle cevap vermek zor ve kimse bu riski almak istemez. Lastik yanaklarındaki darbeler çok önemlidir. Yüksek hızlarda yanaktan yarılma sizi aniden yoldan çıkarıp çok tehlikeli hallere sokabilir. İhmal etmeyin diğer lastikleriniz yeni ise bir çift alıp diğer sağlamı stepneye takın.

Danıştığım lastikçiler bir sıkıntı olmaz dedi ama içime şüphe düştü kuruma olmus çünkü lastiklerim 2018 bu sezonda götürür diyordum tek lastik alsam idare eder mi

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Danıştığım lastikçiler bir sıkıntı olmaz dedi ama içime şüphe düştü kuruma olmus çünkü lastiklerim 2018 bu sezonda götürür diyordum tek lastik alsam idare eder mi

Tek lastik alırsanız aracım dengesi kaybolur çift almanız daha mantıklı. Ayrıca lastikte yanakta oluşan hasarlarda riske girmemenizi tavsiye ederim,en fazla yüke,esnemeye maruz kalan yer yanaklar. En küçük hasar bile bi anda yırtılmaya sebep olabilir ve bunu hangi hızda hangi şartta olacağını kestiremezsiniz.

Aracınız
Civic FB7 2015
Tek lastik alırsanız aracım dengesi kaybolur çift almanız daha mantıklı. Ayrıca lastikte yanakta oluşan hasarlarda riske girmemenizi tavsiye ederim,en fazla yüke,esnemeye maruz kalan yer yanaklar. En küçük hasar bile bi anda yırtılmaya sebep olabilir ve bunu hangi hızda hangi şartta olacağını kestiremezsiniz.

Peki tek lastiği çıkma aynı diş derinliklerinde alsak dengede sıkıntı çıkarır mı en azından bir sezon

Turbey

0
Aracınız
Bende değiştirmenizi öneririm...yanaktaki yarık önemli benzer durumu bende yaşamıştım.degisiklige gittim

Aracınız
Bu isin sakasi yok. Takim halinde 4 lastiginizide degistirmeniz uzun vade de size tasarruf saglar. Saglam 3 lastiginizide satabilirsiniz. Lastik parcalanirsa jantinizada zarar verir eger bir yere vurursaniz bu sebeple kac takim lastik parasi cikar cebinizden ? 4 takim sifir bir lastik almalisiniz ikinci el cikma lastiklerin cogu ya tamirlidir ya da balans tutmayan bozuk lastiklerden olusur. Kimse saglam lastigi uygun fiyata vermez durdur yerede satmaz. Benim cok midem bulanir bu tur durumlardan 2. El araba bile kimseye tavsiye etmem.

Geri