Led far Ampül önerisi

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaslar fc5 elegance bildiginiz uzere gunduz ledler beyaz kisalar uzunlar halojen (sarimsi) yaniyor ve goruntu hosuma gitmiyor.

Gündüz fari ledleri tonlarinda çok pahali olmayan ucuz yollu uzun+kisa led ampül düsunuyorum.ne önerirsiniz ?

Piyasada 100-150 tl araliginda niken vb marka urunler var ama karar veremedim

Aracınız
Arkadas starı full power CSP LED zenon taktı aracına bıraz pahalı (440tl) ama inanılmaz güzel oldu..merceksız olmasına rağmen ısını odaklıyo karsı tarafı hıc rahatsız etmiyor. Cok hosuma gitti bende degıstırecegim kesinlikle tavsiye ederim bır arastırın isterseniz..bızım aracların ampulleri h11 uzunlar 9005 diye hatırlıyorum net hatırlayan yazabılırmı acaba..

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bugun siparişler geldi ve hemen taktım..görüş alanı gercekten cok arttı.uzunlar tam istediğim gibi çakarlı..ısık çizgisi de hiç degişmedi karsıdakinden küfür yemicez en azından..

Aracınız
Civic FC5 2017
Bugun siparişler geldi ve hemen taktım..görüş alanı gercekten cok arttı.uzunlar tam istediğim gibi çakarlı..ısık çizgisi de hiç degişmedi karsıdakinden küfür yemicez en azından..

bazen işik çizgisi düz olmayanlara sövüom hocamönemli bi konu bende halojenler var bakalım belkı Orjinal LED farını takarım suanlık beklemedeyim.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri