LOKAL BOYA TAMİR

Aracınız
Civic FB7 2014
Arkadaşlar 2014 honda civic fb7 aracım var beyaz renk arabay sanayide kaporta boyacı ustaya vericem kaputtaki taş izleri arka tampon kırığı ve bazı yerlere lokal boya için arka cam aralarında (üstte) boya atmaları var usta sağlıklı olması için arka camın sökülmesi gerek dedi. Sağ ön çamurluk yüksek gibi duruyor (dışa kabarmış gibi) usta kapı ile alakalı ayar olucak dedi orayı elletmesemmi? Kaput komple boyanıcakmış.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Kaputu boyatmanizi tavsiye etmiyorum. Aracı satacaginiz zaman alacak kişide olumsuz düşünceler uyandırabilir.

Aracınız
Civic FB7 2014
Kaputu boyatmanizi tavsiye etmiyorum. Aracı satacaginiz zaman alacak kişide olumsuz düşünceler uyandırabilir.
Kaput boyanmayacak ama taş izleri rütuş olduktan sonra kaput koruma filmi kaplanıcak fardan aşağı ama biraz mat durur diyor biraz araştırdım kimse tavsiye atmiyor kaputu çiziyorlar takarken diye siz ne dersiniz?

Aracınız
Arkadaşların dedikleri doğru. Filmin kenarlarını kuput üstünde maket bıcağıyla keserken kaputu çizmişler. İşçiliği düzgün kaliteli bir yerde yaptırıp yaparken başında durup uyarmak lazım.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri