Civic FB7 Lpg de enjektör sesi çözümü

ywzckr

0
Benim araç fb7 sizde nereye montaj yapılır bilmiyorum ama lpg enjektörlerini tutan parçaya bağlanması gerekiyor

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam enjektorlerin ve onu tutan metalin agirligi nedir bilen varmi acaba? Ona gore takoz alicam daha kaliteli bi yer buldum, ben adamlara tahminen 4-5 kilodur dedim daha fazla midir ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam enjektorlerin ve onu tutan metalin agirligi nedir bilen varmi acaba? Ona gore takoz alicam daha kaliteli bi yer buldum, ben adamlara tahminen 4-5 kilodur dedim daha fazla midir ?

Fb7 için lpg enjektör ve montaj demiri max 400-500 gr dır tahminen fc5 için bilemeyeceğim

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@sadece_hayalet Hocam konu içerisinde takozdan taktırdığını yazmışsın, aracın yanına gittiğinde takozların nereye takıldığını fotoğraflar mısın?
@ywzckr

ywzckr

0
@sadece_hayalet Hocam konu içerisinde takozdan taktırdığını yazmışsın, aracın yanına gittiğinde takozların nereye takıldığını fotoğraflar mısın?
@ywzckr

Hocam takozlarin yerini buldum inceleye inceleye uygun takozu da ayarlarsam fotoyla paylasirim ayri olarak bu enjektorler tahminen borulariyla kac kilo gelir ?

ywzckr

0
Tahminimce aynıdır enjektörlerin sabitlendiği vidayı çıkartıp altına takıyorsunuz.

Mantikda ayni ama yeri cok terste kaliyor sizinki çok acikta hocam fc5 te gorunmuyor bile vidalar yukarida paylastim, islemi uygulayabilirsem fotograflayacam. Sadece agirliga gore urun almak gerekiyor, 4-5 kilo ancadir dedim kaucuk firmasina 1 cm yukseklik isinizi gorur dedi kimse enjektorle metalin o kisminin agirligini bilmiyor tahmine gore devam edicez artik.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ywzckr Hocam 1 kg geçmez diye düşünüyorum.

Geri