LPG göstergesi

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracı sıfır galeriden alıp beş yüz metre ilerisinde bensinlikte yakıt doldurdum LPG pompası attı ve çıkardı pompası göstergeye baktım dolmamis hatta yaridan az dolmus görünüyor belli bir süre böyle göründü sonrasında kendiliğinden düzeldi sizce neden olabilir bu sorun

GM6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
bende de olmuştu 3diş doluyken fulledim bindim arabaya çalıştırdım halen 3 gösteriyor petrolden çıktım yola düştüm 1dakika sonra fulledi. Ara sıra olabiliyor böyle şeyler. Eğer gösterge uzun süre kendine gelmez ise lpg tuşuna 7 sn basıp resetlerseniz de sorun çözülüyor. Kolay gelsin

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar,
Sorum basit olabilir ancak emin olmak istedim. FC5 eco aracın LPG ışığı yandıktan sonra biraz km yapıp LPG alana kadar kendim manuel olarak benzin e alıyorum. Normalde lpg bitince sistem otomatik benzin e geçiyor mu? Kendi otomatik geçiyor ise tamamen bosalmasini ve otomatik gecmesini beklemenin zarari var mıdır?
Yorum veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba Arkadaşlar,
Sorum basit olabilir ancak emin olmak istedim. FC5 eco aracın LPG ışığı yandıktan sonra biraz km yapıp LPG alana kadar kendim manuel olarak benzin e alıyorum. Normalde lpg bitince sistem otomatik benzin e geçiyor mu? Kendi otomatik geçiyor ise tamamen bosalmasini ve otomatik gecmesini beklemenin zarari var mıdır?

Otomatik geçer bitince hocam. Herhangi bir sorun olacağını sanmam çok çabuk geçiyor zaten anlamazsınız bile.

Alp92

0
Aracınız
Merhaba Arkadaşlar,

Hocam lpg bitince araba ikaz veriyo zaten sesli olarak. Sesi duyduğnuz anda benzine geçiş yapıyor. Ve dibine kadar bitmiyor zaten yanılıyosam düzeltsin arkadşlar %10ya da %15 lpg kalıyor diye biliyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri