LPG İstasyonu tecrübeleriniz

Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba arkadaşlar acaba fiyat ve km açısından en çok verim aldığınız LPG istasyonu hangisi?

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Opet performans olarak, shell tasarruf olarak daha iyi geldi bana. Ha shell performanssız değil de opette sanki daha performanslı geldi:)

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar acaba fiyat ve km açısından en çok verim aldığınız LPG istasyonu hangisi?
Hangi il veya hangi güzergah için tavsiye istiyorsunuz. Çok değişiklik gösterebiliyor akaryakıt istasyonları. Mesela shell in lpgsi iyidir ama bazı shell ler mogaz satıyor onlar gayet kötü oluyor.

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018

Ankara mamak natoyolu şubesinde gaz 3.06.
Gördüğüm shell ler arasında en ucuzu. Mogaz değil kendi gazı. Açılış için indirmişler fiyatı öylece kalmış. Ben ordan alıyorum. Başka yerden almadığım için de karşılaştırma yapmadım henüz.

Ankara mamak natoyolu şubesinde gaz 3.06.
Gördüğüm shell ler arasında en ucuzu. Mogaz değil kendi gazı. Açılış için indirmişler fiyatı öylece kalmış. Ben ordan alıyorum. Başka yerden almadığım için de karşılaştırma yapmadım henüz.
Hocam bende oradan alıyorum nerede oturuyorsunuz:)

Shell kullanıyorum. Çünkü opetten aldığım zamanlar aracın belirli bir km standartı yoktu. Shellden alıyorum ve aracım her depoda yaklaşık 340 km yol gidiyor.

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam bende oradan alıyorum nerede oturuyorsunuz:)

Shell kullanıyorum. Çünkü opetten aldığım zamanlar aracın belirli bir km standartı yoktu. Shellden alıyorum ve aracım her depoda yaklaşık 340 km yol gidiyor.

Ege mahallesinde oturuyorum hocam.
Bayiden alırken shell önerdiler ben de hep shell den aldım uygun da bulunca değiştirme gereği duymadım hiç.

Siz nerde oturuyorsunu hocam?

Aracınız
Civic FD6 2010
Valla bende orda oturuyom nasıl denk geldiysek bende ordan alıyım memnunsanız bari.

Geri