Civic FC5 lpg tavsiyesi

merhaba arkadaşlar
fc5 2018 benzinli manuel araç sahibiyim
aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum bildiğim kadarıyla yetkili sevisler BRC ile anlaşmalı ve belli otogaz sevislerinde lpg işlemleri yapılıyor. aracına sonradan lpg takan varsa marka tavsiyesi verebilir mi?

Redmi Note 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

merhaba arkadaşlar
fc5 2018 benzinli manuel araç sahibiyim
aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum bildiğim kadarıyla yetkili sevisler BRC ile anlaşmalı ve belli otogaz sevislerinde lpg işlemleri yapılıyor. aracına sonradan lpg takan varsa marka tavsiyesi verebilir mi?

Hocam bende sonradan taktırdım brc marka Çorum özençler taktı çok memnunum hiç bir problem yaşamadım 2018 mart ayında taktırdım bu arada brc nin geliştirdiği bir modül var onu taktırmanızı tavsiye ederim araç LPG ye geçtiği zaman benzin göstergesi de lpgye dönüyor benzin göstergesi bi nevi LPG göstergesi oluyor

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam bende sonradan taktırdım brc marka Çorum özençler taktı çok memnunum hiç bir problem yaşamadım 2018 mart ayında taktırdım bu arada brc nin geliştirdiği bir modül var onu taktırmanızı tavsiye ederim araç LPG ye geçtiği zaman benzin göstergesi de lpgye dönüyor benzin göstergesi bi nevi LPG göstergesi oluyor

Foto paylasır mısınız acaba hocam

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

brc hangi kitten taktırdınız hocam çekişte performansla alakalı bir sorun veya arıza lambası yakma gibi sorunlar yaşadınız mı?

Aracınız
Civic FC5 2019
candan mühendislikten bugün fiyat aldım brc seg32 platinum 4400tl taksitli fiyatı.

Aracınız
Civic FC5 2019
çorum özgençleri aradım şimdide brc honda kit 4750 peşin,5000 tl taksitli.Montaj süresi 5 saat

brc hangi kitten taktırdınız hocam çekişte performansla alakalı bir sorun veya arıza lambası yakma gibi sorunlar yaşadınız mı?

Hocam kitin tam olarak adı modeli var mı bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla tek tip kit var bu özellikte arıza ışığı falan yakmadı çekişte de çok az hissedilmeyecek kadar fark oluyor sadece modül bi kaç kez ayarsız gösterdi o da zaten 2 yıl garantili olduğu için değiştiler hemen sıkıntı yaşamadım totalde 27 aydır falan lpgli kullanıyorum

LPG de göstergenin nasıl gösterdiğini

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam fotoda belli olmuyor aynen benzin gibi gösteriyor fark şu normalde modül olmayan civiclerde (fabrikasyon hariç) araç LPG de gitmesine rağmen benzin göstergesi de düşüyor benzin azalıyor görünüyor ekranda ancak modül takıldığında ilk çalıştığında araç benzinde çalıştığı için benzini gösteriyor sonra araç LPG ye geçince gösterge sıfırlanıyor sanki depo boşmuş gibi benzin göstergesi sıfıra iniyor yaklaşık 30 40 sn sonrada ne kadar LPG varsa o oranda LPG yi gösteriyor mesela deponuzda ki benzin ful olsun LPG yarım depo olsun benzindeylen ful gösterir LPG ye geçince yarım depoya düşer çok kullanışlı gerçekten.

Geri