Lpg tüketimi 0.07 litre

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhba bugün ilk uzun yol deneyimini tamamladım toplamda 3650 km yol yapmışım bunun birksmı şehiriçi birkısmı şehirlerarası(tırmanma ve dağlık alan) geçişleri fazla yanlış ölçmediysem Lpg de km de 0.07 litreye yakın bir değer çıktı normalmi bilemedim ama arkadaşlaraın bir fikri olsun diye yazdım

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhba bugün ilk uzun yol deneyimini tamamladım toplamda 3650 km yol yapmışım bunun birksmı şehiriçi birkısmı şehirlerarası(tırmanma ve dağlık alan) geçişleri fazla yanlış ölçmediysem Lpg de km de 0.07 litreye yakın bir değer çıktı normalmi bilemedim ama arkadaşlaraın bir fikri olsun diye yazdım

Hesap doğruysa süper bir değer. Birde araç kaç kişiydi ve ortalama hızınız kaçtı bilmek lazım?

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FC5 2019
Van-osmaniye arasi 860 km (van-bitlis-mus-bingol-elazig-malatya-osmaniye) guzergah bu sekilde bagaj yuklu 2 yetiskin 1 bebek ile 6.8 litre yakti ama sert kullandim desem yeridir guzergahi bilenler vardir inis-cikislar cok fazla ozellikle rampalarda cikis performasini gormek adina cok zorladim. Devaminda osmaniye-urfa, urfa-harran, harran-osmaniye toplamda sehiricilerde birliktw olmak uzere 1578 km yaptim 7.2 litre cikti buna sehir icilerde dahil kurus olarak ise 1578 km 23 kurus yakti lpg sadece bp istasyolarindan aldim farkli yerden almadim arac 2019 eco elegance

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Araçta 2 kişiydik bagaj yüklüydü çoğu zaman 120 üzeri hızım olmasına ramen araç ortlama hıızmı 80 den yukarı göstermedi :) bence güzel bi tüketim olmuş :)
Hesap doğruysa süper bir değer. Birde araç kaç kişiydi ve ortalama hızınız kaçtı bilmek lazım?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Araçta 2 kişiydik bagaj yüklüydü çoğu zaman 120 üzeri hızım olmasına ramen araç ortlama hıızmı 80 den yukarı göstermedi :) bence güzel bi tüketim olmuş :)

Hıza göre değer güzel.
Ortalamayı şehir içi geçişleri ve trafik lambaları düşürüyor.

Son düzenleme:
Geri