Civic FC5 Lpg ve benzin tüketimi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@NoFeaR merhaba bu LPG yakıt tüketimi konu başlığı ile Lpg tüketimi konuyu birleştirme imkanımız var mı acaba teşekkür ler

Merhaba, eski tarihli konuları google açısında genelde birleştirmiyoruz. Google indexin de yer alan bir konuyu başka bir konu içeriğine dahil etmemiz diğer konu linkinin silinmesi anlamına geliyor. Dediğiniz konu hangisi bilmiyorum yeni bir konu ise bu konuya dahil edebiliriz, eski tarihli bir konu ise maalesef.

Aracınız
Civic FC5 2020
Kıskanıyoruuuum. Keske benimkide az yaksaaaaa.

.
Çankırılı toprağım kaç km de sizin araç ve ne kadar LPG yakıt olayı 12-13 lerdemi geziyor ben şunu tecrübe ettim bu cvt şanzuman olayında çok sakin kullanım istiyor bakın sakin demiyorum çok sakin az basayım bu arabada gitsin dedim mi 42-45 kuruş arası yakıyor LPG de

Aracınız
Civic FC5 2019
Kıskanıyorum derken şaka tabiki. Yoksa bu kadar kisa mesafelerde el ette 13 14 normal. Cankiriyi biliyorsunuz, adim basi kasis isik kose basi. Bunlara birde soguk hava ve kisa mesafeler olunca gorunum bu. Hatta epeydir LPG almıyorum bayagi uzun gitti diyorum. Meger benzinde gidip geliyormusuz

.

Aracınız
Civic FC5 2020
Kıskanıyorum derken şaka tabiki. Yoksa bu kadar kisa mesafelerde el ette 13 14 normal. Cankiriyi biliyorsunuz, adim basi kasis isik kose basi. Bunlara birde soguk hava ve kisa mesafeler olunca gorunum bu. Hatta epeydir LPG almıyorum bayagi uzun gitti diyorum. Meger benzinde gidip geliyormusuz

.
Evet araç durma noktasına gelip yavaşlama yapınca tekrar ivmelenme konusunda çok efor sarfediyor buda yakıt yiyor tabii tork düşük geçen Işık’ta 1.0 motor yaris gazladı yanımdan utanmasa tokatı basacaktı bizim fc5 e ? maalesef istanbul sağ şeritte giden fc5 dolu çok dikkatimi çekiyor anca yol düz ve mesafe olacak oda önü boş olacak vay anam vay ? bu ara benim 10,5-11.2 arasında seyrediyor iş ev arası 13-14 km İstanbul Anadolu yakası Ümraniye civarları bakalım en son 120 tl gibi bir şey shell den fulledim ne yapacak şu an 270-280 km gibi duruyor ama bitti sesi gelene kadar devam edeceğim geçenki depom 340 km yaptı o fotoları attım foruma zaten bitsin bu depo ve km de atacağım

Geri