Civic FC5 LPG yakıt fiyatı ve benzin fiyatı

Aracınız
Civic FC5 2018
Lpg sistemi mevcutsa km.de 10 kuruş tasarruflu oluyor. Lpg kullanmak mantıklı, fakat yeni tesisat mantıksız

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Şimdi en son gelen LPG zamı ile insanın aklına şu geliyor LPG mi benzin mi hangisi daha tasarruflu olacak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Herkezin ikamet yeri, litre fiyatları ve kullanım tarzı aynı değil. Bu yüzden kendi benzin ve lpg tüketimlerinizi litre olarak karşılaştırın. Sonra yakıtları kaç tl.'den alıyorsanız ona göre çarparsınız.

Aracınız
Civic FC5 2019
Şimdi en son gelen LPG zamı ile insanın aklına şu geliyor LPG mi benzin mi hangisi daha tasarruflu olacak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Son gelen zammından çok aracı şehir içinde kısa mesafe yada kaç km kullanıp kullanmadığınız göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer şehir için çok km yapmıyorsanız lpg kullanmanız hiç bir anlam ifade etmez aracı kuru çalıştırmak yerine benzinde kullanmanız daha makbul olacaktır aracınızın sağlığı içinde.
Şahsen ben şehir içi genelde aracı benzinde kullanmaya özen gösteriyorum aracın kuru çalışmasındansa

mturker

Özel Üye
Benım gonlum benzinden yana oldu artık fb7 aracım varken benzin cok yakıyordu acıyordum benzine o kadar para verirken, sımdı lpg de cila olunca fıyat konusunda fc5 de biraz ekonomik yakınca sehır ıcınde benzinle kullanmıyor degılım...

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri