Lpg yakit tüketimi

Arkadaşlar merhaba , bu hafta aracımı alıyorum inşallah , elegance lpg .. Birçok farklı değer yazılıyor çiziliyor biri cidden yazsın bu lpg den memnun mu değil mi ? Ne yakar ne eder ? Eski kasa civic kadar değerler iyi mi ? Şimdiden teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Oguz6

0
Aracınız
Hayırlı olsun hocam yakıt olarak detaylı bilgi veremem sonuçta benimde alalı bir hafta oldu ama gözlemlediğim fazla yakmadigi tabi cvt sanzimana alışmanız da önemli bence bu araçtan önce Corolla cvt vardı bende sanzimana biraz aşinayım ama şunu açık soyleyim Corolla benim benzinliydi Civic performans olarak LPG de Corolla dan aşağı kalir değil tabi çok seri bir araç olsun derseniz turbolu bir araç almanızı tavsiye ederim birde ne kadara anlastiniz fiyat olarak

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Hayırlı olsun hocam yakıt olarak detaylı bilgi veremem sonuçta benimde alalı bir hafta oldu ama gözlemlediğim fazla yakmadigi tabi cvt sanzimana alışmanız da önemli bence bu araçtan önce Corolla cvt vardı bende sanzimana biraz aşinayım ama şunu açık soyleyim Corolla benim benzinliydi Civic performans olarak LPG de Corolla dan aşağı kalir değil tabi çok seri bir araç olsun derseniz turbolu bir araç almanızı tavsiye ederim birde ne kadara anlastiniz fiyat olarak

Hocam aracınız yeni olduğu için lpg nin benzinli corolladan aşağı kalır olmadığını savunuyorsunuz. Hele biraz binin lpg de, subaplar felan ayar kaçırsın o zaman anlarsınız lpg li cıvıc ile benzinli corolla arasındaki farkı. Bu arada lpg li fb7 sahibiyim, babamda da benzinli otomatik corolla var

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=12686]samuraiii[/MENTION] bu olay tamamen sanzumana alisma ile alakali ben kullandigimda yuksek yakit tuketiyorum fakat abim kullaninca yakit degeri bir anda dusuyor. Ben alisamadim mesela sanzumana ama abim surekli kullandigi icin araci alisti. Ortalama 10 lt lpg tuketimi var aracin. Eylul ayindan beri kullaniyoruz araci. Tabii surekli kullandiginiz guzergaha da bagli tuketim olayi. Bizim arac nerdeyse hic trafik gormuyor.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yüksek devirlerde sürecek bir ortam yok zaten sakin bir şekilde ev iş arası zaten yakın , ilk defa bunu kullanıcam genelde dsg kullandım hep , umarm yakıtta beni mahcup etmez uzun süreli kullanırız

mnrshn

0
dostum hayırlı olsun öncelikle..yakıt tasarrufu için kimse net cevap veremez kullandıkça tatmin olursun yada olmazsın..fb7 otomatık aracım var,,ben kullandığımda fabrıka değerlerinin altına bile düşürüyorum 4,6 lt 4,8 lt fakat eşim kullandığında 9 lt den aşağı düşmüyor..aracı sakin kullanırsan ve özellikle hız sabıtlemeyi kullanırsan araç yakıtı ıyı ayarlıyor..aksi takdirde agresif kullanırsan çok tüketiyor..
ama bir daha araba alırsm yine fb7 alırım :)

Fd6 var 2009 otomatik. 40 lt. lpg ile 420 km gidiyorum. Ev ank. Sincan iş yeri beşevler.

2009 FD6 Otomatik

Geri