Lpg yakit tüketimi

otomatik elegance 2017 model. İstanbul şehir içi sıkışık trafikte 35lt gaz ile 270 km yapıyorum. Uzun yolda ise 380km yaptım. Manuel araçlarda bu değerler biraz daha iyi olacaktır. Ama 1.6 motor 1300 kg bir araç için bence gayet iyi bir tüketim. şimdi yaz geliyor değerlerde bir miktar yükselme de olacaktır.

Ruhsatta 1380 kg yazıyor araç 2018 eco elegance otomatik

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Az yaktirmak istiyorsaniz gazlamayacaksiniz arkadaslar ekrandaki yesil aydinlatmadan griye dondurmeyin agir agir hizlanin arabanin cazibesine kapilip da yardirdiginizda iciyor lpg yi. Icmis haliyle istanbul sehiricinde 10.5 litre lpg nin uzerini gormedim ama sehirlerarasi da 7.5 litre lpg nin de altina dusuremedim. Cok da sorun degil az yaksin diye en sağ şeride mahkum olmak arabaya ihanet ediyormuşsun hissi veriyor :D keyfini çikarin.. ne aman az yaksin diye en sağ seritte kalin ne de hakkini vermem lazim deyip sol şeridi kapatin

IMG_2149.jpg

2015 eco elegans. Aygaz’dan aldığım lpg %60 şehir dışı kullanımında fotoğrafta görüldüğü gibi 9.902lt / 100 km yakıyor

Eco modda kullandığım zaman 9.250 lt / 100km

Önümüzdeki ay bakım var sübap ayarı yapılacakmış bakalım yakıtta değişme olacak mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Az yaktirmak istiyorsaniz gazlamayacaksiniz arkadaslar ekrandaki yesil aydinlatmadan griye dondurmeyin agir agir hizlanin arabanin cazibesine kapilip da yardirdiginizda iciyor lpg yi. Icmis haliyle istanbul sehiricinde 10.5 litre lpg nin uzerini gormedim ama sehirlerarasi da 7.5 litre lpg nin de altina dusuremedim. Cok da sorun degil az yaksin diye en sağ şeride mahkum olmak arabaya ihanet ediyormuşsun hissi veriyor :D keyfini çikarin.. ne aman az yaksin diye en sağ seritte kalin ne de hakkini vermem lazim deyip sol şeridi kapatin

Bir arkadaş var LPG ile 4.5lt yaktığını iddia ediyor ama gercek degerleri vermiyor nedense... Yol bilgisayarının benzin tüketim ortalamasını veriyor ki bu benzin tüketim ortalaması... gidilen km ve fullenen yakıt ile ölçütüğünde kaç çıkıyor diyorum cevap yok... masal anlatıyor...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geri