Makyajlı Fc5 Donanım Farkları

Ad Soyad
Deniz deniz
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhabalar, aracım 2021 makyajli civic yalnız bazı donanım farkları var, kulakçık ,navigasyon, led far, karartmalı ayna yok araçta, araç sadece benzinli bu nedenle mi bu donanım eksikliği, bilgisi olan var mı teşekkürler .1000029470.jpg

Aracınız
Civic aracım yok
Merhaba. Jantlardan dolayı ilk bakışta makyajlı elegans gibi duruyor ve bahsettiğiniz donanımlar makyajlı elegansta olan donanımlar. Ancak ön tamponunuz da makyajlı gibi değil. Makyajlılarda ön tampon altı tek parça olurken sizde 3 parçalı. İlaveten multi medya ekranınızda büyük ve analog tuşlu mu? Kadran tam hayalet ekran mı yoksa sadece orta küçük kısmı mı hayalet? Fabrikasyon LPG'liler eco olarak adlandırılıyor ama makyajlı eco elegans ile makyajlı elegans arasında donanım farkı yok diye biliyorum. Detaylara inince aracınız makyajsız elegans gibi duruyor ama nasıl 2021 model oluyor anlamadım?

Ad Soyad
Deniz deniz
Aracınız
Civic FC5 2021
Tampon yenilerden, multimedya büyük analog tuşlu, sadece navigasyon tuşu yok, kadran tam hayalet, aynı dış görünümlü birkaç civic gördüm, sanırım az şekilde bu donanım üretilmiş. Araç sadece benzinli , lpgsiz 125 bg.İlan sitesinde benzeri var.(1180765004)1000029476.jpg

Son düzenleme:
Aracınız
Civic aracım yok
Tampon yenilerden, multimedya büyük analog tuşlu, sadece navigasyon tuşu yok, kadran tam hayalet, aynı dış görünümlü birkaç civic gördüm, sanırım az şekilde bu donanım üretilmiş. Araç sadece benzinli , lpgsiz 125 bg.İlan sitesinde benzeri var.(1180765004)Ekli dosyayı görüntüle 272263
Böylesini hem görmemiş hem de duymamıştım. Yeni bir şey daha öğrendik 😃 Güle güle iyi günlerde kullanın İnşallah aracınızı.

seckins33

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
*
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba hocam, yurtdışı için üretilen ancak pandemi döneminde yurtiçine verilmek zorunda kalınan araçlardan sanırım. Sizin araçta arka klima havalandırması ve arka koltuklar için emniyet kemeri uyarısı var mı?

Ad Soyad
Deniz deniz
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba hocam, yurtdışı için üretilen ancak pandemi döneminde yurtiçine verilmek zorunda kalınan araçlardan sanırım. Sizin araçta arka klima havalandırması ve arka koltuklar için emniyet kemeri uyarısı var mı?
Arka havalandırma yok, kemer uyarısı var

Geri