Marşpiyeli sürttüm yardım

Aracınız
Civic FD6 2010
Geçmiş olsun, fotoda işarete rağmen ben seçemedim. Tavsiyem sokakta duran birşey için bu kadar hassas yaklaşmayın nihayetinde canınız sıkılıyor. Ha satma aşamasında sorun olur diye düşünüyorsanız, bunu sorun eden ölücüdür zaten , arabayı o tiplere hiç yar etmeyin. Yaşı ve km. itibari ile yıpranma payı elbette olacaktır.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Benim marspiyelde boydan boya sürtme ve içeri çok fena göçük haldeydi. Onarım için 500 TL fiyat çektiler. Bende çözüm olarak ona o parayı vereceğime komple araca bodykit taktırdım. Yan marspiyel bodykit sayesinde orasida kapandı.

niente è più importante di te..

Aracınız
Civic FC5 2020
Yanlara marspiyel takmanız mantıklı olur hocam hem kaslı görünür hemde kapatır, satarken de fotoğraf gösterirsiniz plastik ek altında marspiyel bu şekilde diye
Kolay gelsin.
2008 Honda Civic ön kapı altında ayrılan kısmı marşpiyelini kaldırma sürttüm her hangi bir exper sorunu olur mu ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2016 FB7 Elegance (Modulo)
2018 FC5 Executive ZF-9 İ-DTEC (Mugen)

Alt bölgelerin sacı serttir. Bu yüzden düzeltmek daha zordur. Bundan dolayıda fazla fiyat isterler. Bence hafif ise gerek yok. Boya kalkmış ise lokal olabilir. Satarkende sebebini söylersiniz. Çokta sıkıntı olmaz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Kolay gelsin komple boyadılar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri