Civic FC5 Medya Ekranı

Herkese merhaba,
2019 model honda civic eco elegance sahibi oldum fakat sıfır almadım ikinci el aldım aracımı. Benden önceki sahibi android ekran taktırmış fakat memnun değilim orijinal ekranını da aldım. Orijinal ekranını geri taktırsam apple car play kullanabilir miyim? Veya orijinal ekranı taktırmamı mı önerirsiniz yoksa başka bir ekran almamı mı?
Herkese cevapları için çok teşekkür ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

IMG_8231.JPG
Ekran bu sekilde bazı kişiler bu ekranda car play olmadığını söylüyor. Bende aracı aldığımda android ekran takılıydı o yüzden orijinal ekranı karıştıramıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_8231.JPG
    IMG_8231.JPG
    124.4 KB · Görüntüleme: 22
Aracınız
Civic FC5 2020
Bu ekranda olmayabilir bilen arkadaşlar yazacaktır. Ama takılan android ekranın keyfini çıkarırdım ben olsam. Carplay siz bir ekran olamaz sonradan takılan hatta kablosuz ekran yansıtma vs herş olmalı o ekranda

Mate 20 pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Orjinal multimedya bu aracın zayıf kaldığı yönlerinden biri. Ben şahsen para verip değiştirmem ama halihazırda sizin durumunuzda olsam öyle kullanırdım değişmiş multimedyayı şayet düzgün çalışıyorsa

Aracınız
Civic FC5 2020
Resim falan atın bakalım bir ekran resimlerini menüleri vs..cihazı sıforlayın bir fabrika ayarlarına. Flaş bellek sd kart vs çıkarın
Baya karıştırdım ama maalesef yok sürekli kendini kendini kapatıp açıyor heralde iyi bir şey taktırmadı benden önceki sahibi

Mate 20 pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri