Merhaba herkese

Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba,
Selamlar ✋
Adım furkan, yaşım 32. Haziran ayı itibariyle ben de FC5 kullanıcısı oldum. Daha önceden 10 yıldır ailemde olan fd6 2010 kasa honda civic kullanıyordum.

civic hayranı ve sorumsuzluğunu sevdiğim için arabayı severek aldım. Arabanın kendine has çizgileri ve duruşuyla, farlarıyla arabanın özel olduğunu anliyorsunuz.
Sadece yalıtım konusunda beni hayal kırıklığına uğrattı desem yeridir. FD6’dan yalıtım konusunda bir fark göremedim . Daha önce defalarca arkadaşların arabasına bindiğim 2020 corolla ve 2020 duster’dan daha kötü diyebilirim. Yalıtım yaptırma konusunda şimdilik kararsızım. Bu sebeple ilk işim lastik değişikliği olacaktır.

Herkese tekrarda selamlar :)

gunesec

Özel Üye
Merhaba,
Selamlar ✋
Adım furkan, yaşım 32. Haziran ayı itibariyle ben de FC5 kullanıcısı oldum. Daha önceden 10 yıldır ailemde olan fd6 2010 kasa honda civic kullanıyordum.

civic hayranı ve sorumsuzluğunu sevdiğim için arabayı severek aldım. Arabanın kendine has çizgileri ve duruşuyla, farlarıyla arabanın özel olduğunu anliyorsunuz.
Sadece yalıtım konusunda beni hayal kırıklığına uğrattı desem yeridir. FD6’dan yalıtım konusunda bir fark göremedim . Daha önce defalarca arkadaşların arabasına bindiğim 2020 corolla ve 2020 duster’dan daha kötü diyebilirim. Yalıtım yaptırma konusunda şimdilik kararsızım. Bu sebeple ilk işim lastik değişikliği olacaktır.

Herkese tekrarda selamlar :)
Hoşgeldiniz,hayırlı uğurlu olsun.?
Yalıtım şart, en kısa zamanda yaptırma niyetindeyim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@Frkn55 yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Yalıtım ile ilgili konular var.
Keyifli forumlar dilerim.

Aracınız
Civic FC5 2021
@Frkn55 yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Yalıtım ile ilgili konular var.
Keyifli forumlar dilerim.

Teşekkür ederim, sağolun. Arkadaşlar çok detaylı paylaşmışlar.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Frkn55 Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Geri