merhaba sarı dişli içinde ikaz lambası yandı

Ad Soyad
mustafa kemal akdogan
Aracınız
Civic Type R
merhaba sarı dişli içinde ikaz lambası yandı arabayı kenara cektım stop etmeden bosa aldım arıza ısıgı sondu dıslı ısaretı tekrar a ya aldım yarı otomatık devam ettım
arabam 2009 honda 1.8 sport 250 bın km de yenı aldım 3 4 bın km gıttım ve sorun bu sankı dusuk devırlerde vıtes kendını toplayamıyor bı sıkıntı var ama
ıstanbulda sancaktepe kartal yakınlarında anlayan ıyı bı esnaf bızıde uzmucek sekılde varmıdır
motorda bı sıkıntı yok dedıler alırken tanıdıktan aldık bıze yanlıs yaptı bellı baslı sorunları hallettım ama bı sanzıman olayı benı korkutuyor varmıdır bı tamırcı arkadas aramızda
sımdıden tesekkurler

Aracınız
merhaba sarı dişli içinde ikaz lambası yandı arabayı kenara cektım stop etmeden bosa aldım arıza ısıgı sondu dıslı ısaretı tekrar a ya aldım yarı otomatık devam ettım
arabam 2009 honda 1.8 sport 250 bın km de yenı aldım 3 4 bın km gıttım ve sorun bu sankı dusuk devırlerde vıtes kendını toplayamıyor bı sıkıntı var ama
ıstanbulda sancaktepe kartal yakınlarında anlayan ıyı bı esnaf bızıde uzmucek sekılde varmıdır
motorda bı sıkıntı yok dedıler alırken tanıdıktan aldık bıze yanlıs yaptı bellı baslı sorunları hallettım ama bı sanzıman olayı benı korkutuyor varmıdır bı tamırcı arkadas aramızda
sımdıden tesekkurler
Gün otomatik şanzıman iyi diye duymuştum hocam. Bir araştırın isterseniz.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
sımdıden tesekkurler
aracınızın şanzımanı robotik manuel şanzıman. o yüzden eğer beyinden kaynaklı bir problem yoksa çok korkulacak bir durum yoktur diye düşünüyorum.

bir honda tamircisine gidip hata kodlarına baktırın önce. istanbulda şanzıman tanıyan varsa forumdaki arkadaşlar yazar zaten yoksa da honda ustası tanıdık birine yönlendirebilir.

honda servisine gitmekte bir çözüm ama fiyat olarak yorabilir.

Aracınız
Civic FD6 2009
Şanzımanda çok ciddi bir arıza çıkıp başınızı ağırtmaz. Bizdede auris var yarı otomatik, baskı balata bitmeye yaklaştığında yanmıştı. Baskı balatanız bitik olabilir.

Aracınız
Civic FD6 2009
Aynı sorun bendede var araç çalışmıyor ustalar şanzımanda bir sorun bulamadılar ama anlayamadık

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam şanzımanın üstünde bir kaç sensör var. Mesela geri vites sensörü arızalı ise araç çalışmıyor olabilir sensörlere baktırın.

Ad Soyad
Birol akten
Aracınız
Civic HB 8. Jen.
Hocam şanzımanın üstünde bir kaç sensör var. Mesela geri vites sensörü arızalı ise araç çalışmıyor olabilir sensörlere baktırın.

Çok teşekkür ederim umarım dediğiniz gibidir konu bugün netleşecek sanırım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri