Merhabalar.

Ad Soyad
Can Ata Özbostan
Aracınız
Civic FB7 2015
Herkese hayırlı günler dilerim. 1 senedir sahibi olduğum fb7 kasa Civic aracımı severek kullanıyorum. 49.000km'de Dream paket. Soru sorduğumda yanıtladığınız için ve yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Geçte olsa tanışma mesajımı yazayım dedim. Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum. Tekerinize taş değmesin.

mturker

Özel Üye
Herkese hayırlı günler dilerim. 1 senedir sahibi olduğum fb7 kasa Civic aracımı severek kullanıyorum. 49.000km'de Dream paket. Soru sorduğumda yanıtladığınız için ve yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Geçte olsa tanışma mesajımı yazayım dedim. Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum. Tekerinize taş değmesin.
Merhaba hayırlı günler,
Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binin İnşallah,
Ben kendi adıma söyleyeyim bildiğim her konuda elimden geldigince yardımcı olurum ki forumdaki diğer arkadaş - abi vs lerde eminim bilgilerini esirgemeden yardımcı oluyorlar (olurlar)da...

Honda madness

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@Canataozbostan
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Keyifli forumlar dilerim.

Ad Soyad
Can Ata Özbostan
Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba hayırlı günler,
Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binin İnşallah,
Ben kendi adıma söyleyeyim bildiğim her konuda elimden geldigince yardımcı olurum ki forumdaki diğer arkadaş - abi vs lerde eminim bilgilerini esirgemeden yardımcı oluyorlar (olurlar)da...

Honda madness
Çok teşekkür ederim ilginiz için.

gunesec

Özel Üye
Hoşgeldiniz,keyifli forumlar. Kazasız belasız sürüşler dilerim 🙋🏻‍♂️

Ad Soyad
Can Ata Özbostan
Aracınız
Civic FB7 2015
Geri