motevo multimedya sorunu:((

zevra

0
arkadaşlar meraba benim arabada malesef ki motevo diye saçma sapan bir mültimedya var. navigasyonne güncelleniyor ne tam randıman veriyor. servisi ise ne yaptıklarını kendileride bilmiyor.. ben bu sisteme internetten farklı bir ara yüz ve navigasyon yükleyebilirmiyim acaba. çünkü flash taktıgımda müzikleride görmemeye başladı yani bir şekilde formatlamak istiyorumkonuyla ilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim selamlar..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=102]zevra[/MENTION] Bu mümkün olabilir ama işlemi yapan kişinin wince işletim sisteminde çok iyi anlaması gerekiyor.

zevra

0
@zevra Bu mümkün olabilir ama işlemi yapan kişinin wince işletim sisteminde çok iyi anlaması gerekiyor.

hocam ben kendim yapmak istiyorum servise bir ara gitmiştim adamlar bi ustalarımız baksın bu farklı bir sistem falan dediler pek anlamadıklarını anladım. ama sanırım uzmanlık isteyen iş bu. bir ara navigasyon kartına navitekin dosyalarını yükledim çalışır gibi oldu gene hata verdi. motevosu olan arkadaşlar belki yardımcı olabilir:))

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=102]zevra[/MENTION] kardeşim bende de motevo var arayüzü gerçekten sinir bozucu. navigasyon güncellemesi de problemli. tv çekmiyor. klasör seçilemiyor micro sd ve flash sorunları var. artılarına gelirsek çok hızlı. bu arada klip 3gp hariç oynatmıyor o da görüntü kalitesi çok zayıf oluyor. klip yükledin mi hiç hangi formatları destekliyor

zevra

0
hocam ben kendim yapmak istiyorum servise bir ara gitmiştim adamlar bi ustalarımız baksın bu farklı bir sistem falan dediler pek anlamadıklarını anladım. ama sanırım uzmanlık isteyen iş bu. bir ara navigasyon kartına navitekin dosyalarını yükledim çalışır gibi oldu gene hata verdi. motevosu olan arkadaşlar belki yardımcı olabilir:))

yok hocsm klip izzlemedim aarayüz değiştirmek istiyorum hiç bir yerde nasıl yapıldığı yok. benden önceki sahbibi taktırmış ben bu markayı kimseye tavsiye etmiyorum

Aracınız
Civic FB7 2015
S.A Benim 2015 cıvıc var ondada motevo var ses yok görüntü var buda yazılımdan kaynaklı imiş bunu söylediler yazılımını nerede bulabilirim ACİLLL

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
@h.altnel hocam benimkide motevo serviste takilmis. Pirhana falan olsa heralde daha iyi olurmuş :) bazen sapittigi oluyor. Resetliyorum duzeliyor simdilik

Geri