Motor antifiriz önerisi

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhabalar

2009 Civic aracımın antifirizini kendim değiştirmek istiyorum önereceğiniz marka var mıdır.
Ya da ugrasmayip gidip sanayide mi değiştirsem hava alma mevzusu falan nasıl oluyor.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Mi 9 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Yetkili servisten hazır karışımlı antifiriz alabilirsiniz. Uzun ömürlüdür. Veya Casrol mavi alıp uygulayanlar var. Konsantre olanlar %50 saf su ile karıştırılmalıdır. İnorganik olmasına dikkat edin.
> Uygulama videosu.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Sadece yetkili servisten aldiginizi kullanin silikat katkisi var piyasadakilerde havasini almak basit huni radyator uzerinde fan acana kadar bekleyin bu surede kaloriferi de sicak da calistirin sistem tamamen donsun eksildikce ekleyin fan actiktan sonra islem tamamdir.

Motor soguk olursa bu islem icin sizin icin daha iyi olur. 4 litre yetiyor tam serviste gecen sene 220 230 liraydi 4 litresi telefonla arayin sorun hatta kampanya var kasimda.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Sadece yetkili servisten aldiginizi kullanin silikat katkisi var piyasadakilerde havasini almak basit huni radyator uzerinde fan acana kadar bekleyin bu surede kaloriferi de sicak da calistirin sistem tamamen donsun eksildikce ekleyin fan actiktan sonra islem tamamdir.

Motor soguk olursa bu islem icin sizin icin daha iyi olur. 4 litre yetiyor tam serviste gecen sene 220 230 liraydi 4 litresi telefonla arayin sorun hatta kampanya var kasimda.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Akif Hondanın antifirizinde silikat yok !!!!!

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
İçindeki antifirizin hangi renk olduğunu bilmiyorum.mavi alıp koysam sıkıntı olur mu ki ?

Aracınız
Civic FC5 2017
İçindeki antifirizin hangi renk olduğunu bilmiyorum.mavi alıp koysam sıkıntı olur mu ki ?

komple boşalt sistemi ve karıstırılmış antifiriz al servısden tedarik et tedarik etme şansın yok ise silikat katkılı olmuyan bir antifiriz kullanılabilir.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Sadece mavi almak tam doğru olmaz. Rengi firmalar verir. İçindeki bileşenleri kontrol ederek alın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Aracınız
Civic FB7 2015
Hepsini boşalttıktan sonra silikatsiz olan koysam sikinti olmaz o zaman. Rengine cok takılmamak gerekiyor anladığım kadarıyla ama silikatsiz olmasi önemli

Aracınız
Geri