Civic ES7 Motor modifikasyonu

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Profilin fotoğrafınız ies, motoru yapılan araç makyajlı Es7 diye anladım.
> Motor parçalarını almışsınız motordada bir kaç değişiklik yapılabilirdi. Bunu geçtim. Aldığınız parçaların fiyatları bana uygun geldi.
> Motor harici modifiyesinde ies emme, aem v2, egzos hattı 4-2-1 headers, kat iptali, 51 düz boru ve Typer egzos takılabilir.
> Motora fazla hava gireceği için yakıt miktarını arttırmak gerekecek. Bunun için egzosa bir aparat takıp yapıyorlar ismi şuan aklıma gelmedi. Forumda bir arkadaş bu tarz toplama yaptı. Çokta güzel olmuş. Ancak iyi para harcamış. Antalya'da oturuyor. Size bu konuda yardımcı olur. ? @Reis

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Son düzenleme:

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Gömlek ve piston biraz daha büyütülebilirdi. Böylelikle daha fazla yanma daha fazla güç elde edilebilirdi. Ustam 2012 mod. 1.4 poloya yapmıştı ve sonucu beni şaşırtmıştı doğrusu.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Gömlek ve piston biraz daha büyütülebilirdi. Böylelikle daha fazla yanma daha fazla güç elde edilebilirdi. Ustam 2012 mod. 1.4 poloya yapmıştı ve sonucu beni şaşırtmıştı doğrusu.
Hocam asıl net güç krank,piston ve kapaktan çıkıyor. Diğerleri destek mahiyetinde kalır. Oda devir saatini biraz daha hızlı çevirtir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Geri