Motor stop ettiğinde gelen ses

Etacli

0
Arkadaşlar 2 gün önce sivas batman arası yaklaşık 1260 km yol yaptım yolda da fark ettim video ya bakarsanız böyle bir ses geliyor klimadan mi motor çok ısındığı için mi anlayamadım neden olabilir acaba

https://youtu.be/rcBkkZRW4Kc

İlbeyli58

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar 2 gün önce sivas batman arası yaklaşık 1260 km yol yaptım yolda da fark ettim video ya bakarsanız böyle bir ses geliyor klimadan mi motor çok ısındığı için mi anlayamadım neden olabilir acaba

https://youtu.be/rcBkkZRW4Kc

İlbeyli58

Ses sanki klima sisteminden geliyor, neden geliyor sorusuna cevap veremem ama :)
Stop edince benim accordtan da ses geliyor ama motor kısmından değil içeriden geliyor ses.

Etacli

0
Orda dinamo gibi bir şey var pek anlamam motor kısmından ama bana da ordan geliyor gibi geldi acaba klima çok kullanıldığı zaman mi böyle bir ses yaptı malum batman tarafı yanıyo :)

İlbeyli58

speed

0
Selam önce klimasız kullan bir süre tabi biraz eziyet olacak ama böylece ses keserse enazından sesin ordan olup olmadığını netleştiririz. Sonra yine fikirler sunulur.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende fb7 aracimi yeni aldim Bu sesin aynisi bendede var klima acikken ve stop edince geliyor ama klimayi kullanmayinca gelmiyor bende bir ariza falan mi var acaba diye supheleniyorum baska bilgisi olan ya da bu sesle karsilasan oldu mu

O ses klimadan kaynaklı sanırım bizde Adanada malum hava çok sıcak klima uzun süre çalıştırıp arabayı istop ettikten sonra bi süre ses geliyor sonra kesiliyor klimadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri