Civic FC5 Motor yağı

Aracınız
Civic FC5 2019
Fiyatı da gayet iyi.

Garanti devam etsin diye mi yetkili serviste bakım yaptırıyorsunuz ?
Normalde bakımlarını servis dışında yaptırdım hep cvt hariç lpg filtrelerinide 2A brc de yaptırdım bu sefer fiyat makul geldiği için yetkiliye gittim. Normalde arardım yağ sorduğumda petrol ofisi katarlardı bende gitmezdim.orjinal pakette doldurcaz dediler ondan gittim

Ad Soyad
Metin yörük
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar. Fc5 2018 sahibi oldum geçen hafta itibariyle araç 90bin kmde çamkıran bakımlıydı. Fren balataları ve subab ayarı yapılacağı için serviste devam etmicem. Parçaları aldım. Tek sıkıntım yağ. Bundan önce fb7 vardır motul kullanıyorsum ama şimdi motulu bulamadım motul dışında yağ öneriniz var mı ?

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Merhabalar. Fc5 2018 sahibi oldum geçen hafta itibariyle araç 90bin kmde çamkıran bakımlıydı. Fren balataları ve subab ayarı yapılacağı için serviste devam etmicem. Parçaları aldım. Tek sıkıntım yağ. Bundan önce fb7 vardır motul kullanıyorsum ama şimdi motulu bulamadım motul dışında yağ öneriniz var mı ?
Ben yıllardır aynı satıcıdan alıyorum. Orjinallik konusunda sağlam olduğunu düşünüyorum. Hiçbir problem yaşamadım.

n11'den Motul 8100 Eco-Lite 0W-20 DExOS1 Gen 2 Motor Yağı 4 L seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Geri