Muayene

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
@süleyman61 Tampon ekleri muayenede problem olmuyor. Tabi yere çok yakın olmamak kaydıyla. Araç fren testine alınırken baya bir çukura gimiş gibi oluyor ve esniyor. Burda vurma sürtme olmazsa bir problem çıkarmıyorlar. Spoyler marşbiyel difüzör problem olmuyor. Eksoz, air, kamber kit bunlar muayeneden geçmiyor.

@süleyman61 Tampon ekleri muayenede problem olmuyor. Tabi yere çok yakın olmamak kaydıyla. Araç fren testine alınırken baya bir çukura gimiş gibi oluyor ve esniyor. Burda vurma sürtme olmazsa bir problem çıkarmıyorlar. Spoyler marşbiyel difüzör problem olmuyor. Eksoz, air, kamber kit bunlar muayeneden geçmiyor.
Ekzos u ayırdık yani sağda solda sorun olmazmı orjinali bozduk yani

LG-H960 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Muayene yeri uzakta değilse hiçbişey yokmuş gibi gidin şansınızı deneyin.

Aracınız
Civic FD6 2007
Simota performans açık hava filitresi yada benzeri ile muayeneye giripte sorun yaşayan oldumu acaba?

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu tip motor içi modifikasyonlar sorun olmuyor. Daha önce motor içi modifikasyonlu çok araçla muayeneye gittim. Problem olmuyor.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Arkadaşlar bugün 2009 makyajsız kasa fd6 ile muayeneye girdim. Uzun ve kısa LED ampuller sorunsuz gecti. Sadece arka difüzör altı çakarli fren lambasından kaldık. Muayeneyi yapan eleman çakar yanmasın yeter dedi komple sokturmeme gerek yokmuş. Alttan yan keskiyle kabloyu kestim. Muayene tekrarı sonrası şükür geçtik.IMG_20190909_131004.jpeg

niente è più importante di te..

Aracınız
Civic FD6 2010
Uzun ve kısa LED ampuller.
Geçmiş olsun. Bunlar için marka model verebilir misin. Uzunları Led denemiştmi, parlaktı ama odaklayamadığı için dağılıp gidiyordu.

Çakarlı fren lamabasını lüks arabalardan birisi fabrika çıkışı yaparsa artık yasak değil standart olur !

Geri