Multimedya Ekranı Koruma

Aracınız
Merhaba, yeni cep telefonu ya da tablet aldığımızda yaptığımız ilk işlerden biri ekran koruyucu almaktır.
Bu noktadan yola çıkarsak, multimedya ekranının da korunmasına ihtiyaç duyabiliriz. Düşüp kırılma ihtimali olmasa da, sivri bir cismin temas etmesi durumunda ekranda oluşabilecek çizik canımızı sıkmaya yetecektir.
MediaMarkt dan alınabilecek ekran koruyucu ile bunun önüne geçebiliriz.

Ürün : MediaMarkt tablet için ekran koruyucu
Ebad : 19 cm x 11 cm
Uygulama : Tablete uygular gibi, koruyucu altında kalan baloncukları kaldırabilmek için kauçuk bir parça ya da silgi.
Sonuç: Ekran hassasiyetinde bir değişme yok, gayet başarılı. Tavsiye ederim.

IMG_5390.jpgIMG_5391.jpgIMG_5392.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=16236]civilker[/MENTION] Elinize sağlık, güzel olmuş :eek:k:

Merhaba, yeni cep telefonu ya da tablet aldığımızda yaptığımız ilk işlerden biri ekran koruyucu almaktır.
Bu noktadan yola çıkarsak, multimedya ekranının da korunmasına ihtiyaç duyabiliriz. Düşüp kırılma ihtimali olmasa da, sivri bir cismin temas etmesi durumunda ekranda oluşabilecek çizik canımızı sıkmaya yetecektir.
MediaMarkt dan alınabilecek ekran koruyucu ile bunun önüne geçebiliriz.

Ürün : MediaMarkt tablet için ekran koruyucu
Ebad : 19 cm x 11 cm
Uygulama : Tablete uygular gibi, koruyucu altında kalan baloncukları kaldırabilmek için kauçuk bir parça ya da silgi.
Sonuç: Ekran hassasiyetinde bir değişme yok, gayet başarılı. Tavsiye ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 7803Ekli dosyayı görüntüle 7804Ekli dosyayı görüntüle 7805

Link atabilir misiniz

Aracınız

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam benimde gosterge panelinde cizik olmus pasta ona da kullanilabilir mi ?

Arkadaşlar fikir vermesi açısından resimleri ekliyorum,

Uygulama öncesi ekran dışında kalan yerleri mutlaka maskeleyin,

Öncesi,

Sonrası %80 düzelme oldu,

Çizikleri giderdikten sonra koruma filmi yaptım bizim cihazların üst genişliği ile alt genişli aynı değil (1 cm fark var) bu yüzden özel kesim bir şey yapmak gerekiyor,
Linkteki filmi akıp cihaza göre kestim, linkteki üründe iki tane film var birini yanlış keserseniz muhtemelen ikinci denemede doğru yaparsınız :)

https://urun.gittigidiyor.com/bilgi...oruyucu-film-samsung-ipad-lenovo-as-376041806

Bonus olarak vites yanın da bulunan parlak kısımlar da pasta ile çok güzel düzeliyor, yine yanları maskelemek gerekiyor, burası ile ilgili resim çekmedim sadece koruyucunun kesmi için aşağıdaki resmi paylaşayım yerin kalıbını kağıt bant yapıştırarak çizebilir sonrasında aynı banı linkteki koruyuca yapıştırıp birebir çıkarabilirsiniz. [MENTION=12391]renovatio[/MENTION] Hocam bu konuyu başka bir konu içerisinde sizinle mi konuşmuştuk?

[MENTION=11776]ywzckr[/MENTION] Hocam panel dışı güzelce maskelenerek yapılabilir, ancak orada ki materyal çok hassas hafif aşındırıcı bir pasta daha uygun olur.
[MENTION=16236]civilker[/MENTION] Hocam sizin konuyu biraz baltaladı gibi oldum kusura bakmayın :)

Geri