Multimedya - Honda Gizli Özellik

Ad Soyad
Mehmet Doğan
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba,

Facebook ve instagramda bir arkadaş FC5 multimedyalara aşağıdaki özellikleri açabileceğini söylüyor. Whatsapp üzerinden atacağı uygulamaları flahbellekle araca takıp online olarak kurulacağını söylüyor, Bunları orjinal multimedyaya yapabilmesi mümkün mü? Az ücret istemiyor, yaptırmak mantık mı?

1-Hareket halinde video izleme + youtube + usb
2-Online youtube video izleme + arka planda çalma + videoyu küçültme arka planda oynatma + direksiyondan kontrol edilebilir
3-Ana üniteyi ve video navigasyonu göstergeye aktarma
4-Açılış tamam güvenlik uyarısını kapatma
5-Orjinal alarm + fabrikasyon
6-Araç geri viteste değilken hareket halinde arka vitesi geriye takmadan tek tuşla arka yolu seyretme + direksiyondan kontrol edilebilir + uygulamalar dahil
7-Akü voltajını anlık kadranda görüntülemek + mültimedyada gösterme
8-Geri vitese geçerken müzik sesini kısma + youtube + usb
9-Açılış videosu ekleme + online yükleme + değiştirme + kişiye göre özel video ekleme ekstra ücret
10-Emniyet kemeri uyarı sesi kapatma + isteğe bağlı
11-Güncel online uygulama yükleme
12-Arka planda çalışan uygulamaları tek tıkla temizle
13-Yüklü tüm uygulamaları tek bir tıklamayla gizleme geri yükleme silip tekrar yükleyebilirsiniz
14-Sesli komut özelliği + fonksiyonlu araçlar
15-Telefon ekranını araç mültimedyasına yansıtma android + ios kablosuz şekilde
16-İp tv izleme + üyelik gerekiyor
17-Usb üzerinden mp3 dinlerken ses yükseltme
18-Kadrana gif ve fotoğraf ekleme(ektra ücret)
19-Kadrandaki yazı stil renklerini değiştirme(ektra ücret)
20-Kadran rengini değiştirme(ektra ücret)

Aracınız
Civic FC5 2020
İleride donma kasma yapar bence hiç yaptırmayın hareket halinde video oynatma da hiç mantıklı değil kazaya sebebiyet verme ihtimali yüksek

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Güvenç Akın
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba,
Aracın üzerindeki mevcut donanımın işlemci ve ram'i bu özellikleri çalıştırabilecek yeterlilikte değil maalesef.
saydığınız özellikleri açabilirler ancak kullanımda donma ve kendi kendine kapanma gibi sorunlarla karşılaşırsınız.
ben denemek için kendi aracımda yaptım ve kaldırdım.
android auto ve carplay varken bunu yapmanıza çok gerek yok.
yine de tercih sizin tabi.
iyi günler.

Ad Soyad
Mehmet Doğan
Aracınız
Civic FC5 2020
Yorumlarınız için teşekkür ederim, aliexpresten kablosuz carplay cihazı aldım. telefon bağlanmadığı zaman android tablet gibi kullanılabiliyor. İşimi fazlasıyla görüyor.

Ad Soyad
Noble Dorm
Aracınız
Civic FC5 2018
Yorumlarınız için teşekkür ederim, aliexpresten kablosuz carplay cihazı aldım. telefon bağlanmadığı zaman android tablet gibi kullanılabiliyor. İşimi fazlasıyla görüyor.
Hocam merhaba. Ben de aracıma multimedya takmayı düşünüyorum. Ben de sizin gibi aliexpresten bakıyorum fakat iyi olan ürünleri türkiyeye gönderimi sağlanmıyor. Onun için diğer cihazlar da kafamı karıştırdı. Tavsiye edebileceğiniz parasını hakeden bir ürün var mı bildiğiniz? Ayrıca oradan aldığımızda montaj işini nasıl hallettiniz?

Geri