Navigasyon güncelleme

Herkese merhabalar arkadaşlar. Aracım 2017 exe orijinal garmin navili Honda’nı kendi ekranı var araçta. 10.000 bakımı için birkaç gün önce servise gitmiştim. Servisteki arkadaşlara navigasyonu da günceller misiniz aradığım yerleri pek bulamıyorum belki güncelleme ile çözülmüştür dedim. Demez olaydım. Bir servis görevlisi güncelleme gelmedi dedi, diğeri güncellenmez o dedi, diğerleri suratıma bakıyor araçta navigasyon varmış aaa süper der gibi. Soruyu hiç sormamış gibi yapıp aracın işi bitince bastım çıktım. Şükür ki yanımda bir arkadaşım filan yoktu ben utandım hani arabayı bu insanlara mı bırakıyorsun dese cevabım yok. Ama el mahkum. Şimdi Honda’nın kendi sitesinden harita indirip kuruluyormuş ama bi sıkıntı olsa direk üzerime kalacak. Daha önceden kendi güncelleme yapan oldu mu olduysa faydası oldu mu uğraşmaya değer mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6853]i_karabiber[/MENTION] Navi idare eder seviyede işinizi görüyor ise bence şu anda ellemeyin, yakında birileri çözüp paylaşır ya da servisler güncellemeyi öğrenir :)

[MENTION=6853]i_karabiber[/MENTION] Navi idare eder seviyede işinizi görüyor ise bence şu anda ellemeyin, yakında birileri çözüp paylaşır ya da servisler güncellemeyi öğrenir :)

İnternetten epey araştırdım yapılışı kolay duruyor ama dediğiniz gibi ellemeyeceğim tutar bi aksilik olur eldekinden de olma durumu var bekleyeceğiz artık ne yapalım. Cevap için teşekkürler.

Servis güncelleme yapmayı öğrenene kadar android autonun da navigasyonlarını kullanabilirsiniz.
Yani arabada üç tane navigasyon oluyor. Aracın orjinal garmini ,google haritalar ve waze.
Ama tabiki en güzel görsel aracın orjinal navigasyonu

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Servis güncelleme yapmayı öğrenene kadar android autonun da navigasyonlarını kullanabilirsiniz.
Yani arabada üç tane navigasyon oluyor. Aracın orjinal garmini ,google haritalar ve waze.
Ama tabiki en güzel görsel aracın orjinal navigasyonu

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynı fikirdeyim en kullanışlısı güzeli aracın üzerindeki olduğunu düşündüğüm için ben de uğraşmak istemiştim hocam. Diğer yöntemleri biliyorum ama hem basit hem hızlı yani araçtaki. Neyse bekleyelim bakalım belki öğrenir arkadaşlar

ibo

0
Aracınız
Flash belleği takıp aracı çalıştırın Multimedya ekranından navigasyona girin ayarlar menüsünde güncelleme seçeneği var oraya dokunun yeni pencere açılacak orda garmin navi honda diye bi web adresi var bu adresi not edin bu adrese pc den girip araç model yılını ve modelini seçin garmin in güncelleme aracını indirip pc ye kurun arabadaki flash belleği of ye takın uygulamayı çalıştırıp yönergeleri izleyin

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Flash belleği takıp aracı çalıştırın Multimedya ekranından navigasyona girin ayarlar menüsünde güncelleme seçeneği var oraya dokunun yeni pencere açılacak orda garmin navi honda diye bi web adresi var bu adresi not edin bu adrese pc den girip araç model yılını ve modelini seçin garmin in güncelleme aracını indirip pc ye kurun arabadaki flash belleği of ye takın uygulamayı çalıştırıp yönergeleri izleyin

Araç çalışır vaziyette mi yükleme yaptınız hocam. Bir de yeni harita yüklemeye değer mi işe yarar değişiklikler var mı

ibo

0
Aracınız
Henüz yükleme yapmadım en kısa zamanda yapacağım şimdilik uygulamayı pc ye kurdum uygulama taşınabilir hdd yi kabul etmedi illa flash belleği yada herhangi bir ad kart takma mı istiyor aşağı inip arabadan flash belleği almaya üşendim vaktim olursa önümüzdeki hafta sonu uğraşıp yapacağım bunla ilgili youtube de videolar var araba yeni olmasına rağmen haritalar en az 5yıl öncesinin

Navigasyon güncelleme

Henüz yükleme yapmadım en kısa zamanda yapacağım şimdilik uygulamayı pc ye kurdum uygulama taşınabilir hdd yi kabul etmedi illa flash belleği yada herhangi bir ad kart takma mı istiyor aşağı inip arabadan flash belleği almaya üşendim vaktim olursa önümüzdeki hafta sonu uğraşıp yapacağım bunla ilgili youtube de videolar var araba yeni olmasına rağmen haritalar en az 5yıl öncesinin

Anladım hocam ben yükleme yönergelerini dikkatlice okudum. Araç bir saate yakın açık kalacak kontak demiyorum bakın yükleme araç çalışır durumda yapılacak. Flash bellek usb 2 olursa daha iyi olur usb 3 ler bazen sorun çıkarabiliyor( bu benim tecrübelerim). İnternette yüklemeden sonra cihaz açılmama sorunu yaşayan bazı kullanıcılar görünce cesaret edemedim yüklemeye.Yoksa yüklemek istiyorum. İşlem sonucunu yazarsanız bizlerde bilgilenmiş oluruz

ibo

0
Aracınız
Bir saat süreceğini zannetmiyorum ortalama 1.5 gb veri aktarımı ve kurulum yapılacak burdaki motor çalıştırma uyarısı akünün boşalıp enerji kesintisi olmaması için enerji kesilmemesi kuralı tüm firmware güncellemeleri için geçerlidir pc deki dvdrom a hatta yazıcıya pc anakartına televizyona frimware güncelledim bunuda yaparım herhalde burda dikkat edilmesi gereken en önemli şey doğru yazılımı yüklediğiniz den emin olmanız ve yükleme esnasında cihazın hiçbir şekilde kapanmaması yada donup kalmaması donma cihazda arıza yada üretim hatası varsa olur onun haricinde hiç bişey olmaz

Geri