Navigasyon güncelleme

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar update yapan ve paylaşan arakadaşlara çok teşekkürler siz update edince versiyon ne oldu versiyonların ve updatelerin paylaşıldığı bir release not garmin sitesinde göremedim. Aracı yeni aldım çok eski değilse update i erteleyeceğim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba @mrtcnkcr geçen hafta Honda bayiisinden aradılar. Aracınızın hem navigasyon sürümünü, hem de haritalarını güncelleyelim, dediler. ben de tüketici hakem heyeti kararını bekleyeceğimi söyledim. Malesef ülkemizde iş yapma/yaptırma kültürü bu şekilde işliyor. İlla dava açmamız gerekiyor ki, esnaf, tüccar işini doğru düzgün yapsın
Size dönmeleri en azından iyi diye düşünüyorum.Bizlere emsal olabilir.Hakem heyeti ne karar verecek o çok önemli.Ama ben bunu bakıma gittiğimde kullanacağım bakalım ne cevap verecekler..

Aracınız
Civic FC5 2019
güncellemeyi bende yaptım. Ancak yazılım sürümü olarak 3.07 değişmedi. içeriğinin değiştiğini görüyorum.

Usb belleği araca bağlayıp Garmin klasörü oluşturdum.
Evdeki masaüstü w10 pc ile garmin yazılımı indirip kurdum.
Programı açınca honda olarak buldu güncellemeyi de buldu.
Fakat indirme yaparken hata verdi ve bir daha denedim bu sefer indirmeye başlamadan hata verdi.
Aynı adımları macos işletim sistemli macbook ile de denedim %50 ye kadar inidirip hata veriyor.

Denediğim 4. farklı pc ve 3 değişik usb bellek.

%50ye gelince aynı şekilde hata verip kalıyor.

1636439184604.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    21 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Ad Soyad
Hasan Kılınç
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhabalar. Konu üzerinden uzun zaman geçmiş ama bende aynı durumdayım. Bilgisayardan flasha atarken "Güncelleme yüklenirken bir hata oluştu" uyarısı alıyorum ve flasha yükleme yapmıyor. bu sorunu çözen var mı acaba?

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar
Yakın zamanda navigasyon güncelleyen var mı? Araç 1 yıldır güncelleme yapmadın diye uyarı verdi. Her zamanki gibi güncelleme yapmak istedim. İlk seferinde harita indirir gibi yaptı yarıda hata verdi. Sonrasında direk hata veriyor. Eskiden yaptığım güncellemeyi şimdi aynı USB aynı bilgisayar aynı program ile yapamadım. 651,33 MB güncelleme mevcut ama indirirken hata veriyor. Harita destek tarihi 29/01/2025 diyor ama bence garmin bizden desteği kesmiş olabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Hasan Kılınç
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bende de aynı durum var. Yetkili servisi aradım onlarda aynı sorunla karşılaşmış. Şu an bir şey yapamıyorlar. Garminle sohbet ettiğimde onlarda yerel bayiniz ile görüşün dediler

Geri