Civic FC5 Navimex 7734 Multimedya

Aracınız
Civic FC5 2017
Yakın zamanda FC5 Elegance 2018 aracıma Navimex 7734 Multimedya taktırdım. Bu cihazı başka kullanan arkadaşlar da var mı acaba? Ekli dosyayı görüntüle 256849

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Memnun musun arkadasım aractakı fotosunu ceker misin montajı servıse mı taktırdın.. navigasyon geri görüş direksiyon dan kontrol var değil mi..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Memnun musun arkadasım aractakı fotosunu ceker misin montajı servıse mı taktırdın.. navigasyon geri görüş direksiyon dan kontrol var değil mi..

Müsait olduğumda araç içi fotoğrafları atarım. Şimdilik memnunum. Henüz 1 hafta oldu çok inceleyemedim. Servise taktırmadım osmaniyeden almıştım orda taktılar Direksiyon kontrol var Geri görüş navi vs hepsi mevcut

Aracınız
Civic FC5 2017
Müsait olduğumda araç içi fotoğrafları atarım. Şimdilik memnunum. Henüz 1 hafta oldu çok inceleyemedim. Servise taktırmadım osmaniyeden almıştım orda taktılar Direksiyon kontrol var Geri görüş navi vs hepsi mevcut

Tamam foto beklıyorum bende dusunuyorumda bakalım .. .

Aracınız
Civic FC5 2017

Park sensörü nü gosterıyor mu birde kapılar acıkınca ekranda gosterıyor mu...

Faz19

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Cihazdan Memmun musunuz ? Fiyat bilgisi paylaşır mısınız

Aracınız
Civic FC5 2019
navimex önceki aracımda vardı. 3 4 yıl önce 150 tl vererek güncelledim. akçakocadan istanbula giderken yolları bilmediğim için navigasyonla gideyim dedim. caferiyede ana yoldan çıkarıp güneye köy yoluna yönlendirdi. sanırım 10 15 km kadar içeri girdim navi yol gösteriyor ama yol yok orman! geri dönüş yaptım köye girip birine sordum istanbula nasıl gidebilirim diye. adam yanlış yoldan gelmişsin buradan caferiyeye oradan karasuya git karasuda tabeladan görürsün dedi. navigasyonu kapattım adamın tarif ettiği şekilde tem otoyoluna varıp istanbula gittim. demem o ki navigasyona boşuna para vermeyin. akıllı telefonlar güncel. araç içi şarj aleti alarak akıllı telefonlarla ayda yılda bir defa lazım olacak bu işi halledebilirsiniz. her yerde internet var artık..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Çok şık duruyor hayırlı olsun güle güle kullanın ileride tecrubelerinizi aktarırsanız faydalı olur bende deyıs5irmeyi düşünüyorum.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri