Niken H11 LED 3000 lümen ve Aliexpress XHP-50 5500 lümen LED kısa far ampülleri

_can_

0
Led takmanız durumunda far sisteminiz garanti dışı kalır, yetkili serviste bakıma devam ettiğiniz sürece garantiniz devam eder.

[MENTION=255]Cagatay[/MENTION] Bu durum Canada için geçerli olabilir :)

Yardimlariniz icin tesekkurederim hocam peki önerebileceginiz bir led sistemi var mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FB7 2014
Led takmanız durumunda far sisteminiz garanti dışı kalır, yetkili serviste bakıma devam ettiğiniz sürece garantiniz devam eder.

@Cagatay Bu durum Canada için geçerli olabilir :)

Olabilir ama burda denk gelmedim hiç en son farlari degiştirmişdim herhangi bir akslik çıkarmadılar garanti konusunda bana sadece lambalar dan hergani biri yanarsa biz yapmayız dediler diger tüm garantiler geçerli dediler.

Sami

0
Aracınız
Selam Değerli Arkadaslar bende 2016 elegance ile aranıza katıldım kısa farlarıma niken h11 led ampul taktirmak istiyorum aracın garanti disi kalmasi gibi bir sorun olur mu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba Can Bey

Niken'leri denedim. Parlaklık olarak fena değil. Fakat duyulabilir şekilde fan sesi yapıyor. Elimde az kullanılmış 1 çift bulunuyor. İstersen gönderebilirim, deneyebilirsin.

onancc

0
Aracınız
işe yarar, yağmurlu karlı havalarda güzel aydınlatmıyor ama dediğin gibi çok güzel çakıyor ben kullanıyorum memnunum.

Aracınız
Suan camkıran da kısa ve sis led kere 250 TL diyorlar.. Fiyat nasıl sizce arkadaslsr uzunlar da led istiyorum aslında uzunlar la beraber bana kaca malolur.. Tesekkur ederim

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri